Stopień Lusso Tivoli

Stopień Lusso Tivoli to nowoczesny element architektury ogrodowej, który wyróżnia się dużym formatem oraz oryginalną strukturą imitującą wygląd trawertynu, czyli naturalnego kamienia. Strukturalna powierzchnia nadaje mu większego szyku, dodatek piasków kwarcowych – szlachetności. To rozwiązanie dla aranżacji nowoczesnych, w których liczy się przede wszystkim elegancja i podążanie za ostatnimi trendami w projektowaniu przestrzeni wokół posesji czy w ogrodzie.

Dostępne kolory: Paloma, Blanco

Stopień jest produktem bezfazowym oraz wykazującym redukcję wykwitów wapiennych. Ma ostre krawędzie, co tym bardziej nadaje mu modernistycznego wyglądu. Chropowata powierzchnia została uzyskana za pomocą dodatku wyselekcjonowanych piasków kwarcowych o najwyższej jakości. Stopień został wykonany w innowacyjnej technologii wetcast. Wykazuje wysoką odporność na ścieranie, jest zatem bardzo wytrzymałym produktem, jednak z racji strukturalnej powierzchni działanie soli może mieć na ten element szkodliwy wpływ. Trzeba mieć to uwadze, wybierając lokalizację aranżacji ze stopniami Lusso Tivoli.

Stopień Lusso Tivoli może być użyty na ścieżkach i alejkach w ogrodzie oraz wokół domu, by stworzyć funkcjonalne i estetyczne stopnie. Ponadto ten stopień można ustawić w pionie, co daje możliwość wykorzystania go jako obrzeża ścieżek i alejek lub zabudowę niskich klombów. Ta dwojakość zastosowania daje spore możliwości aranżacji przestrzeni w sposób harmonijny i jednolity. Dodatkowo, warto połączyć stopnie z płytami tarasowymi Lusso Tivoli. Dzięki użyciu dwóch rodzajów produktów z jednej serii można stworzyć unikalne projekty architektury ogrodowej niemal na całej posesji.

Stopień Lusso Tivoli ma format 60x30x15 cm. Dość spory, standardowo prostokątny rozmiar, który jest zgodny z trendami panującym w architekturze ogrodowej. Wielkoformatowe, proste kamienie są modne i pasują do wielu nowoczesnych aranżacji.

Dostępne kolory stopnia to kontrastowe blanco i paloma. Jasne, zimne w odcieniu blanco z chropowatą strukturą i ciemniejszymi fragmentami idealnie wpasuje się do posesji z dużą ilością szkła, bardzo nowoczesnych w charakterze. To uniwersalny odcień, na tle którego inne elementy architektury ogrodowej mogą się wyróżniać, ale także zastosowany na dużych powierzchniach optycznie zwiększy i rozjaśni przestrzeń. Zupełnie odmienny jest kolor paloma – grafitowy i szary, ale także o zimnym odcieniu. Doda aranżacjom wyrazistości i pazura. Z użyciem obu kolorów można pokusić się o stworzenie kontrastowych, awangardowych projektów.

Stopień Lusso Tivoli zadowoli nawet bardzo wymagających klientów szukających na wskroś eleganckiego i nowoczesnego budulca do stopni, elementu dekoracyjnego ogrodów czy obrzeży do ścieżek. Obok płyt tarasowych Lusso Tivoli to kolejny produkt z tej serii wykonany z najwyższą precyzją i hołdujący najnowszym trendom, a przy tym wytrzymały i praktyczny.

});