Bruk-Bet

Nazwa Bruk-Bet jednoznacznie kojarzy się z bogatą ofertą kostek brukowych oraz innowacyjnych płyt tarasowych. Jednak niezwykłą siłę firmy budują także inne marki. Termalica®, Solar®, Georyt® i Intrac® są liderami w swoich branżach na polskim rynku.

System budowy Termalica z betonu komórkowego to kompleksowe rozwiązanie do wznoszenia zarówno jedno-, jak i wielowarstwowych ścian zewnętrznych i wewnętrznych obiektów budowlanych. Polecane szczególnie w budownictwie energooszczędnym i pasywnym.

Marka Solar to z kolei czołowy polski producent oferujący wysokiej jakości moduły fotowoltaiczne i BIPV. Twórca największej farmy fotowoltaicznej w Polsce. Listę marek wchodzących w skład firmy Bruk-Bet uzupełniają: Georyt – producent kruszyw dla branży budowlanej wydobywanych we własnych czterech kopalniach oraz Intrac. Oferuje prefabrykaty dla infrastruktury kanalizacyjnej, drogowej i kolejowej. Nowoczesne linie wydobywczoprzeróbcze oraz wykwalifikowany personel zapewniają szybką i terminową realizację zamówień partnerów handlowych dla największych przedsięwzięć inwestycyjnych.

Firma to także producent wysokiej jakości studni betonowych i szczelnych systemów kanalizacyjnych.

Od lat z powodzeniem znajdują zastosowanie w wielu inwestycjach infrastrukturalnych i budownictwa drogowego.

Salony SKB Strefa Kamieniaautoryzowanymi punktami sprzedaży marki.

});