Podjazdy i Ścieżki

Podjazdy i Ścieżki

Ogrodzenia

Tarasy

Tarasy

Elementy Uzupełniające

Elementy-uzupelniajace

Kostka brukowa jest nieodłącznym elementem architektury krajobrazu. Wykorzystywane są zarówno przy prywatnych domach i posesjach jako elementy aranżacji przestrzeni – ścieżek ogrodowych i podjazdów. W tworzeniu powierzchni komercyjnych, typu parkingi, place przemysłowe, podłogi obiektów użyteczności publicznej i wiele innych.

Bogaty wybór i duże możliwości

Płyty i kostki betonowe stwarzają nieograniczone możliwości aranżacyjne, ponieważ mnogość wzorów, kolorów i tekstur przyprawia o zawrót głowy. Znajdziesz tu zarówno płyty gładkie, jak i kolorowe, kostki betonowe przypominające cegłę, drewno lub mozaikę, o strukturach ziarnistych i podobne do kamieni. Beton to materiał wyjątkowy, który cechuje się dużą wytrzymałością, trwałością i ma właściwości mrozoodporne. Specjalna technologia produkcji sprawia, że materiał jest odporny na działania niekorzystnych czynników zewnętrznych.  Świetnie się sprawdza w każdych warunkach pogodowych.

W naszej ofercie znajdują się kostki zarówno tradycyjne, jak i o nowoczesnym wzornictwie. Płyty betonowe i kostki to produkty piękne i estetyczne, które stworzą komfortową przestrzeń w każdym miejscu.

Centralne biuro handlowe firmy mieści się w Gdańsku, a biuro sprzedaży w Gdyni.

});