Kleje

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Układanie płytek w domu, na trasie, balkonie czy w innym miejscu wymaga zastosowania odpowiednio dobranego kleju. Jego rodzaj uzależniony jest od kilku czynników, takich jak miejsce oklejania okładziny, która może być w pionie lub w poziomie, rodzaju podłoża oraz rodzaju pytek i ich stopnia nasiąkliwości. Prawidłowo dobrany klej do płytek sprawia, że ich mocowanie będzie się odbywać sprawnie i wydajnie, a zamontowane płytki nie będą odpadać ani pękać.

Nasz sklep z klejami do płytek oferuje wysokiej jakości produkty do mocowania płytek, które są wydajne i skuteczne w działaniu. W ofercie mamy zaprawy na bazie cementu, cechujące się doskonałymi właściwościami wodoodpornymi i mrozoodpornymi, które są elastyczne, wodoszczelne i idealnie chronią powierzchnie płytek przed wilgocią i wnikaniem wody. To produkty przeznaczone do stosowania na balkonach, tarasach, w piwnicach i w basenach. Można je stosować także do mocowania płytek na powierzchniach przemysłowych i spożywczych, z pokryciami płytkami ceramicznymi lub bez. Zaprawę stosuje się na cegle ceramicznej i silikatowej i podłogach cementowych. Minimalna wysokość warstwy kleju powinna wynosić 2 mm.

Klej do płytek, gresu i kamienia naturalnego

W ofercie mamy także specjalny klej do płytek gresowych klasy C2TE S1, który jest wzmocniony polimerami. To wysokiej klasy produkt polecany przez profesjonalistów, który charakteryzuje się doskonałymi właściwościami nisko pylącymi i wiążącymi oraz jest bardzo skuteczny w działaniu. Doskonale się sprawdzi do układania nie tylko płytek ceramicznych, ale także gresu i kamienia naturalnego na podłożach betonowych. Można go także aplikować na tynk, płyty gipsowo-kartonowe i ogrzewanie podłogowe.

Posiadamy również klej do płytek o dużych i wielkich formatach oraz spieków kwarcowych, przeznaczony do układania płytek ceramicznych, kamienia naturalnego i gresu na podłożach, gdzie istnieje ryzyko deformacji. To produkt idealny na beton, balkony i tarasy oraz na podłogi z ogrzewaniem wodnym i elektrycznym. Klasa kleju C2TE S2 świadczy o doskonałej jakości wiązania, co przedkłada się na trwałe i stabilne mocowanie.

Posługiwanie się profesjonalnym klejem do płytek to najlepszy sposób na prawidłowy montaż okładziny. Produkty, które oferujemy, można stosować w każdych warunkach, ponieważ mogą się zaadaptować do zmieniających się warunków pogodowych, a w przypadku ogrzewania podłogowego do wahań temperatury. To produkty o znakomitych właściwościach, które charakteryzują się doskonałą przyczepnością, działają szybko i efektywnie.

});