Impregnaty i środki do czyszczenia

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Kostki brukowe, płyty chodnikowe, czy inne powierzchnie potrzebują odpowiedniej konserwacji, istotne są więc impregnaty do czyszczenia wszystkich tych elementów, niezależnie od ich typu czy materiału, z którego zostały wykonane.

W asortymencie posiadamy środki do czyszczenia najlepszych i uznanych marek, takich jak Fila, Bellinzoni, Meex czy Ka-Sil. Wśród nich znajdą u nas Państwo impregnaty przeznaczone do wszystkich wymaganych działań – począwszy od oczyszczenia powierzchni z pyłu, nalotu i brudu osiadłych tuż po zakończonej pracy budowlanej, przez impregnaty do czyszczenia i usuwaniu wykwitów, do środków zabezpieczających powierzchnię zarówno przed samą wodą, jak i ewentualnymi plamami różnego typu. Większość środków jest uniwersalna i nadaje się do wszystkich najważniejszych typów nawierzchni – czy to naturalnego kamienia, gresu, cegieł czy betonu. Niektóre dedykowane są również do czyszczenia zabrudzeń ze szkła, elementów stalowych, a nawet dachówek. Dostępne środki do czyszczenia kostki brukowej i innych powierzchni stworzone są na bazie kwasów, jednak w zależności od potrzeb, proponujemy zarówno wersje delikatniejsze, służące do pielęgnacji podłóg, które nie zniszczą naszych fug, środki służące do walki z wykwitami, algami, mchami czy porostami, jak i chemię dużo agresywniejszą, żrącą i głęboko penetrującą czyszczoną powierzchnię, przeznaczoną do utrzymania w czystości podjazdy, parkingi czy hale produkcyjne, nierzadko mocno skropione tłustymi plamami.

Czyszczenie to jednak tylko pierwszy krok do uzyskania i utrzymania odpowiedniego stanu obiektu – drugi stanowi konserwacja powierzchni. W tym celu firma SKB wychodzi naprzeciw Państwa potrzebom z ofertą impregnatów, które doskonale chronią przed wodą oraz plamami wszelakiego pochodzenia. Część z nich jest stworzona na bazie rozpuszczalnika, część natomiast jest w pełni ekologiczna, stworzona na bazie wody. Środki te przeznaczone są do nawierzchni różnych rodzajów: naturalnego kamienia, betonu, gresu czy kostki brukowej. Część preparatów zapewnia podwójny efekt – nie tylko zabezpieczają powierzchnię, ale także gwarantują efekt mokrej podłogi. Konserwacja powierzchni powinna być zabiegiem bezpiecznym, dlatego też proponowane przez nas impregnaty nie zmieniają jej koloru, zapewniając zachowanie naturalnej barwy i odcienia. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt ze sklepem – personel z pewnością pomoże w doborze odpowiedniego środka.

});