Bellinzoni Antiaqua 5L

249,00 

Impregnat na bazie wodnej, do zabezpieczania kamienia naturalnego, cegły, betonu i podłoży chłonnych,
 przed wnikaniem wody i substancji oleistych.

Zastosowanie:

- zalecany do kamienia naturalnego (marmuru, granitu, bazaltu, łupka, wapienia, piaskowca, kostki
granitowej itp.), cegły, klinkieru, betonu, kostki betonowej,
- chroni podłoże przed wnikaniem wody, pozwalając jednocześnie na
jego „oddychanie” (hydrofobizacja),
- nie zmienia naturalnego wyglądu podłoża, nie żółknie z upływem czasu,
odporny na działanie promieni UV,
- może być stosowany zarówno na zewnątrz jak i
 na wewnątrz pomieszczeń.
- nie tworzy powierzchniowej powłoki, wnika grawitacyjnie głęboko w strukturę kamienia, 
przez co nie ulega mechanicznemu wycieraniu,
- specjalne dodatki chronią dodatkowo podłoże przed powstawaniem
mchów i porostów.

Impregnaty to specjalistyczne środki, które mają za zadanie zabezpieczyć podłoże przed zniszczeniem, utrwalić jego naturalną powłokę i wydobyć piękno materiału. Dzięki takim preparatom kamień naturalny, beton czy podłoża chłonne są chronione przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych, takich jak zmienne temperatury, wilgoć czy promieniowanie ultrafioletowe.

Bellinzoni Antiaqua 5L to wysokiej jakości preparat, który jest bardzo wydajny, skuteczny i ma działanie uniwersalne. To impregnat do zabezpieczania kamienia naturalnego, takiego jak m.in. marmur, łupek, wapień, granit czy bazalt. Aplikacja na powierzchnię kamienia powoduje zamykanie wszystkich porów, dzięki czemu powierzchnia kamienia i jego głębsze warstwy są doskonale ochronione przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. To preparat idealny także do zabezpieczania betonu i podłoży chłonnych. Produkt tworzy ochronną politurę na powierzchni, dzięki czemu staje się ona trwalsza, wytrzymalsza i bardzo atrakcyjnie się prezentuje.

Impregnat do zabezpieczania betonu chroni przed wnikaniem wody i substancji oleistych, co sprawia, że podłoże nie niszczeje, ale jest trwałe na długie lata. Bez problemu można je umyć, ponieważ zabrudzenia nie wnikają głęboko, przez co są bardzo łatwo je utrzymać w czystości. Impregnat do zabezpieczania podłoży chłonnych, kamienia i betonu nie ulega wycieraniu, nie zmienia barwy. Zachowuje swoje doskonałe właściwości. Jego atutem jest także bardzo przyjemny, delikatny zapach.

});