Kamienie Bradstone Milldale

Płyty Bradstone Milldale mają strukturalną powierzchnię oraz nieregularne krawędzie, a także stonowany szary odcień, co nadaje im wyglądu inspirowanego naturalnością skalistych pejzaży. Proste, ale eleganckie rozwiązanie, bliskie naturze i o dużym formacie typowym dla nowoczesnych kamieni doda dyskretnego uroku niejednej aranżacji w ogrodzie i posesji. Wytworne, ponadczasowe płyty odpowiedzą na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów szukających tylko wysokiej jakości, szlachetnych w wyglądzie produktów o szerokim praktycznym zastosowaniu.

Płyty Bradstone Milldale to innowacyjne produkty wetcast stworzone w technologii uszlachetniania powierzchni. Mają strukturalną nawierzchnię ubogaconą dodatkiem starannie dobranych piasków kwarcowych. Wykazują odporność na mróz, ale z racji niejednorodnej struktury są wrażliwe na szkodliwe działanie soli. Ważne jest zatem, by nie sypać zimą soli na zamarznięte płyty.Płyty tarasowe Bradstone Milldale można stosować wokół domu oraz w środku, co jest dość nietypowe jak na kamienie tego rodzaju. Na zewnątrz płyty sprawdzą się jako budulec tarasów, placów, chodników, dziedzińców, ścieżek i alejek w ogrodzie i wokół posesji. W środku można kłaść płyty na wewnętrznym patio oraz wokół basenów. Co ważne, płyty mają nośność na ruch pieszy, zatem nie można ich stosować na podjazdach czy parkingach, po których poruszają się auta.Płyty sprzedawane są w pakietach po 6,3 m2, a każdy pakiet zawiera wszystkie dostępne formaty: 4 sztuki kamieni o wymiarach 60 x 60 cm, 22 sztuki o wymiarach 60 x 30 cm oraz 10 sztuk o formacie 30 x 30 cm. Grubość płyt jest różna – od 3,8 do 4,2 cm, dzięki czemu bardziej imitują one naturalne skały.

Bradstone Milldale oferowane są w kolorze stalowy melanż. To stonowana, lekko przyprószona szarość o niejednorodnym ubarwieniu. Świetnie imituje wygląd naturalnych kamieni. Taki kolor doskonale pasuje do nowoczesnych aranżacji, harmonijnie współgra ze szkłem, metalem i stalą, a nawet modernistycznie oprawionym drewnem. Wtopi się też dobrze w zieleń ogrodu oraz będzie współgrać z innymi kruszywami, kamieniami, żwirem wykorzystywanymi np. w kwietnikach.

Wytrzymałe płyty tarasowe Bradstone Milldale mają szerokie zastosowanie w projektach architektury ogrodowej o charakterze nowoczesnym, klasycznym, rustykalnym, romantycznym czy industrialnym. Wszystko zależy od aranżacji nawierzchni i dopasowania płyt do innych elementów. Można wykorzystać kamienie z systemu małej architektury ogrodowej Bradstone Milldale by stworzyć harmonijne, monochromatyczne aranżacje przywodzące na myśl piękne skaliste pejzaże.

});