Płytka dekoracyjna i elewacyjna kwarcyt Silver Grey 30×10 cm

Bestsellerowa szaro-grafitowa płytka z kamienia naturalnego, kwarcytu, w formacie cegiełki.

Kategoria:

Płytka dekoracyjna i elewacyjna kwarcyt Silver Grey 30×10 to szara płytka przełamana odcieniami grafitu oraz srebra. Została ona wykonana z naturalnego kamienia - kwarcytu. Mnogość jego barw i sposobów wykończenia sprawia, że jest on doskonałym materiałem wykończeniowym. Najlepiej prezentuje się on w naturalnym wykończeniu, dlatego proponowane rozwiązanie przyjmuje właśnie taką formę.

Płytka kwarcowa Silver Grey to produkt, który prezentuje się niezwykle oryginalnie, a jednocześnie ponadczasowo. Kolor, tonacja oraz niepowtarzalna struktura naturalnego kamienia sprawiają, że płytka kwarcytowa Silver Grey sprawia niesamowitą grę światła, a mieniące się kolory szarości, srebra i grafitu pozwalają stworzyć wyjątkową aranżację ścienną lub podłogową. Kompozycje stworzone przy pomocy płytek kwarcowych prezentują się niezwykle efektownie i gustownie. Płytka dekoracyjna kwarcyt Silver Grey 30×10 cm z pewnością pozwoli na uzyskanie wymarzonego oraz niepowtarzalnego efektu - zarówno wewnątrz domu, jak i w na zewnątrz.

Ozdobny kamień naturalny kwarcyt Silver Grey w formacie cegiełki to rozwiązanie, które posiada szereg zalet wizualnych. Prezentuje się ono stylowo oraz oryginalnie w wielu różnorodnych zastosowaniach. Ponadto proponowany produkt charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością oraz uniwersalnością. Płytka elewacyjna kwarcyt SIlver Grey 30×10 cm łączy w sobie wyśmienite cechy, takie jak wysoka wytrzymałość, trwałość oraz odporność ma szkodliwe działanie wody, słońca, mrozu i innych czynników zewnętrznych. Proponowany produkt jest także łatwy w czyszczeniu i pielęgnacji - sprawia to, że stanowi on niezwykle uniwersalne i proste w utrzymaniu rozwiązanie. Może być on wykorzystywany przed długie lata i w dalszym ciągu prezentować się nienagannie i stylowo.

Płytka elewacyjna kwarcyt Silver Grey to popularny produkt, który prezentuje się niezwykle efektownie i stylowo. Jej szaro-grafitowy odcień i ponadczasowa faktura kamienia naturalnego sprawiają, że proponowany produkt stanowi uniwersalne rozwiązanie, które chętnie wykorzystywane jest do wykończenia różnorodnych powierzchni. Płytki Silver Grey doskonale sprawdzą się do zastosowań zewnętrznych - produkt ten z powodzeniem wykorzystywany jest do wykańczania elewacji budynków, tarasów, ogrodów czy ogrodzeń. Płytki dekoracyjne kwarcyt Silver Grey stanowią także idealne rozwiązanie do wykończenia wewnętrznych ścian lub podłóg. Sprawdzą się doskonale, jako element dekoracyjny w kuchni, salonie, łazience czy przedpokoju.

});