Płytka dekoracyjna i elewacyjna kwarcyt Silver Shine 30×10 cm

Jeden z najpopularniejszych ozdobnych łupko-kwarcytów w małym formacie 10×30 cm. Do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz.

Kategoria:

Elewacje z kamienia naturalnego cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale i trwałe. To budulec bardzo wysokiej jakości, który posiada bardzo ciekawe faktury, kolory i struktury, dzięki czemu można go idealnie dopasować zarówno do nowoczesnych budynków z dużą ilością elementów szklanych czy metalowych, jak i do tradycyjnego budownictwa. Pośród wielu rodzajów kamienia, służącego do wykończenia zewnętrznych ścian budynków, jak i do aranżacji wnętrz należy kamień łupko-kwarcytowy.

Płytka elewacyjna kwarcyt Silver Shine 30×10 cm to znakomity budulec na upiększenie ściany budynków o zróżnicowanej architekturze. W naszym sklepie SKB Strefa Kamienia dostępny jest piękny, posiadający wysokie walory dekoracyjne produkt łupko-kwarcytowy o niespotykanym, oryginalnym kolorycie. To niezwykle efektowny kamień o różnych, niejednolitych odcieniach, w których można zauważyć kolor srebrny, szary, grafitowy i antracyt. Takie połączenie kolorów jest wyjątkowo atrakcyjne, dzięki czemu produkt ten jest znakomitym rozwiązaniem dla wszystkich, wymagających klientów. Jego wykorzystanie na elewacji budynku zdecydowanie podniesie walory wizualne każdej przestrzeni.

Płytka dekoracyjna kwarcyt Silver Shine 30×10 cm to także znakomite rozwiązanie do aranżacji wnętrz. Można ją wykorzystać na całe ściany albo nałożyć pas na dole ściany, tworząc efektowny cokół lub wykonać dekorację z kamienia po bokach lub narożnikach. Można wykorzystać go w salonie i obudować nim kominek lub użyć w innych celach dekoracyjnych w zależności od upodobania. To kamień bardzo dekoracyjny, który posiada wysokie walory estetyczne i jest bardzo funkcjonalny i łatwy do utrzymania w czystości. Proponowane rozwiązanie świetnie się sprawdzi w różnych stylistykach, przydając pomieszczeniu nowoczesności i klasy.

Ozdobny kamień naturalny kwarcyt Silver Shine cechuje się wieloma cennymi właściwościami użytkowymi. To budulec wysokiej jakości, który jest twardy, wytrzymały, odporny na uszkodzenia mechaniczne, plamy, zabrudzenie i zmienne czynniki atmosferyczne. Ponadto cechuje się niską nasiąkliwością, dzięki czemu można go z powodzeniem wykorzystywać na zewnątrz budynków. To produkt bardzo uniwersalny, który może służyć do różnych zastosowań. Dzięki swoim doskonałym właściwościom posłuży użytkownikom przez wiele lat.

Płytka elewacyjna kwarcyt Silver Shine posiada niepowtarzalną strukturę, w której pięknie współgrają ze sobą różne odcienie, tworząc unikalną grę światła. Taki kamień podniesie każdy budynek na najwyższy poziom estetyki.

});