Płytka dekoracyjna i elewacyjna kwarcyt Copper 30×10 cm

Piękny ozdobny kamień naturalny w kolorach czerwieni, miedzi i brązu. Format 10×30 cm.

Kategoria:

Płytka dekoracyjna i elewacyjna kwarcyt Copper 30×10 cm to płytka kamienna o kolorach czerwieni, miedzi oraz brązu, które doskonale współgrają ze sobą i tworzą niezwykle efektowną kompozycję. Proponowane rozwiązanie to płytka wykonana z kamienia naturalnego - łupka kwarcowego, który charakteryzuje się nieregularnie obłupaną powierzchnią. Pozwala to na uzyskanie płytek dekoracyjnych o niepowtarzalnym efekcie wykończenia, które prezentują się doskonale i wykorzystywane są do szerokiej gamy zastosowań.

Płytka dekoracyjna kwarcyt Copper 30×10 cm to produkt wyróżniający się naturalnym pięknym kamienia o ogromnej gamie kolorystycznej. Proponowane płytki kamienne to wyjątkowe rozwiązanie, którego kolor i faktura przy odpowiednim oświetleniu delikatnie się błyszczy, odbijając na niego światło. Płytka elewacyjna kwarcyt Copper 30×10 cm to niepowtarzalny i oryginalny produkt wykończeniowy, który idealnie komponuje się z pozostałymi elementami i daje wspaniały efekt końcowy. Zastosowanie płytek dekoracyjnych Copper pozwala na stworzenie niezwykle efektownej i stylowej aranżacji.

Dodatkowo płytka elewacyjna kwarcyt Copper posiada wysokie właściwości mechaniczne i użytkowe, dlatego charakteryzuje się wysoka funkcjonalnością i może być wykorzystywana do wielu różnorodnych zastosowań. Płytki kamienne z kwarcytu to solidny produkt, który jest niezwykle wytrzymały, odporny na uderzenia mechaniczne i trudne warunki eksploatacji, takie jak woda, mróz, słońce, skrajne temperatury lub inne szkodliwe czynniki. Ponadto kamień naturalny Copper jest łatwy w czyszczeniu i pielęgnacji. Jednak w pierwszej fazie użytkowania warto poddać go impregnacji, która pozwoli na ochronie kamienia przed działaniem czynników zewnętrznych oraz nasycenie koloru płytek z kwarcytu.

Szereg zalet użytkowych oraz stylowe wykończenie płytek dekoracyjnych kwarcyt Copper sprawia, że stanowią one jeden z najpopularniejszych materiałów dekoracyjnych i wykończeniowych stosowanych do wielu zastosowań. Naturalny kamień dekoracyjny można zaadaptować zarówno do klasycznej, jak i nowoczesnej aranżacji. Ozdobny kamień naturalny kwarcyt Copper to doskonale rozwiązanie do wykończenia powierzchni znajdujących się na zewnątrz, takich jak elewacja budynku, ogrodzenie czy podstopnice schodów. Płytki te mogą być także z powodzeniem wykorzystywane do wykończenia pomieszczeń wewnątrz budynku. Stosuje się je, jako element dekoracyjny na ściany w różnych pomieszczeniach - łazience, kuchni, salonie i sypialni.

});