Marmurowa płytka dekoracyjna i elewacyjna Sparkle Grey 10×40 cm

Stylowa szaro-grafitowa płytka z marmuru, w małym i łatwym formacie do ułożenia.

Kategoria:

Marmur to materiał bardzo szlachetny, który kojarzy się z luksusem i przepychem. Wykładano nim posadzki w kościołach i pałacach, eleganckich bankach i bogatych domach. Współcześnie ma bardzo wiele zastosowań, zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz budynków. Służy min. do produkcji blatów kuchennych, parapetów, schodów, obudowy kominków, do wykonywania dekoracji, kolumn, rzeźb, a także jest wykorzystywany jako efektowny materiał na płytki ścienne lub elewacyjne. Płytki na elewację domu to znakomity pomysł, ponieważ budulec ten gwarantuje wyjątkowo atrakcyjny wygląd budynku.

W ofercie naszego sklepu SKB Strefa Kamienia dostępna jest marmurowa płytka elewacyjna Sparkle Grey 10×40 cm, która posiada bardzo efektowny design. Oferowany produkt dostępny jest w stylowej szaro-grafitowej kolorystyce, która idealnie pasuje nie tylko do budynków mieszkalnych, ale także do ścian zewnętrznych garażu czy budynków użyteczności publicznej, takich jak banki, sklepy czy biurowce. Kamień posiada charakterystyczne, białe żyłki, które pięknie kontrastują z szaro-grfitową barwą. Dzięki temu, że produkt jest niewielkich rozmiarów, wygląda bardzo elegancko. To budulec łatwy do montażu, dzięki czemu można szybko i wygodnie obłożyć nim ściany zewnętrze różnych budynków.

Płytka elewacyjna Sparkle Grey jest kamieniem naturalnym, który powstał pod wpływem przeobrażenia skał wapiennych lub dolomitów, poddanych wpływowi wysokiej temperatury i ciśnienia. To materiał, cechujący się znakomitymi właściwościami, do których należy twardość oraz odporność na działanie zmiennych warunków pogodowych takich jak mróz, deszcz i wysokie temperatury. Jest także odporny na uszkodzenia mechaniczne, takie jak uderzenia i zarysowania. Ponadto to materiał, który dobrze przewodzi ciepło, dzięki czemu zapewnia doskonałą izolację budynkom.

Marmurowa płytka dekoracyjna Sparkle Grey 10×40 cm jest wysokiej klasy materiałem budowlanym, który oprócz cennych właściwości użytkowych cechuje się eleganckim i szlachetnym wyglądem. Wykorzystanie tego budulca jest znakomitym pomysłem, ponieważ wspaniale ozdobi każdą ścianę zewnętrzną budynku i przyda mu atrakcyjnego designu. Proponowane rozwiązanie świetnie się sprawdzi przy aranżowaniu architektury zarówno prywatnej, jak i w przestrzeniach miejskich. To produkt bardzo wysokiej jakości, który posłuży swoim użytkownikom przez wiele lat. Inwestycja w elewację z marmuru jest zawsze opłacalna, ponieważ to materiał bardzo wytrzymały, który cechuje się wysokimi walorami użytkowymi i dekoracyjnymi.

});