Płytka dekoracyjna i elewacyjna łupek Black Slate 30×10 cm

Graiftowo-czarny matowy kamień dekoracyjny i elewacyjny do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz. Standardowy format 10×30 cm.

Kategoria:

Płytki elewacyjne to budulec, który znakomicie się nadaje na wykończenie zewnętrznych ścian domu. Dzięki wielu zaletom użytkowym i estetycznym jest coraz chętniej wykorzystywany we współczesnym budownictwie. Rynek oferuje wiele rodzajów płyt elewacyjnych, które różnią się fakturą, rozmiarem, kolorystyką i materiałem, z jakiego zostały wykonane. Pośród mnogości rozwiązań na uwagę zasługują płytki z kamienia naturalnego, ponieważ cechują się wysokimi walorami użytkowymi i prezentują się niezwykle efektownie.

Płytka elewacyjna łupek Black Slate 30×10 cm to atrakcyjna propozycja naszego sklepu SKB Strefa Kamienia, którą dedykujemy współczesnemu budownictwu mieszkaniowemu i obiektom o różnym przeznaczeniu. Prezentowany produkt to bardzo efektowny, matowy kamień o kolorystyce grafitowo- czarnej. Niejednolita struktura kamienia i atrakcyjne niuanse kolorystyczne z charakterystycznymi żyłkami, sprawiają, ze jest to produkt bardzo stylowy i oryginalny. Dzięki temu będzie się znakomicie prezentował na budynkach o każdej architekturze.

Proponowane rozwiązanie jest nie tylko bardzo efektowne pod względem wizualnym, ale posiada także wysoki stopień funkcjonalności. Łupek to skała, która jest wytrzymała, trwała i odporna na działanie niekorzystnych warunków pogodowych, takich jak wiatr, deszcz, mróz czy silne nasłonecznienie oraz na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne i zanieczyszczenia. Płytka elewacyjna łupek Black Slate jest wygodna w montażu i łatwa do utrzymania w czystości. To produkt nowoczesny, który nie wymaga szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych, a posłuży na długie lata.

Płytka dekoracyjna łupek Black Slate 30×10 cm świetnie się sprawdzi także jako atrakcyjny materiał do aranżacji wnętrz. Można wykorzystać ją na obłożenie całych ścian wewnętrznych lub przyozdobić nią tylko wybrany fragment, np. pas przy dole ściany lub inne wybrane elementy, np. narożniki. To budulec idealny do obudowy kominka, upiększenia klatki schodowej czy wykonania stylowego filaru.

Oferowany produkt jest materiałem uniwersalnym i doskonale się nadaje zarówno na elewację budynków, jak i upiększenie wnętrza domu. Dzięki znakomitym parametrom technicznym jest bardzo funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu. Zastosowanie tego kamienia przyczyni się do ożywienia każdej powierzchni, ponieważ cechuje się wyjątkowo szlachetnym wyglądem. To rozwiązanie bardzo ekonomiczne, ponieważ dzięki dużej odporności na niesprzyjające czynniki zewnętrze będzie inwestycją na długie lata. Jego wykorzystanie uatrakcyjni każdą architekturę.

});