Marmurowa płytka dekoracyjna i elewacyjna Sparkle White 10×40 cm

Niesamowicie idealnie biała płytka z kamienia naturalnego, marmuru, w łatwym formacie do ułożenia.

Kategoria:

Kamień naturalny to bardzo trwały, wytrzymały i atrakcyjny pod względem wizualnym materiał, który ma wszechstronne zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz budynków. Ze względu na swoje cenne właściwości jest chętnie wykorzystywany przez architektów i projektantów wnętrz. Pośród wielu rodzajów kamienia na uwagę zasługuje marmur. Jest to wysokiej klasy budulec budowlany, który cechuje się szlachetnym i eleganckim wyglądem. To materiał często wykorzystywany przy aranżacji wnętrz oraz do zastosowań zewnętrznych, np. na elewacje budynków mieszkalnych i obiektów użyteczności publicznej, takich jak banki, sklepy czy biurowce.

W asortymencie naszego sklepu znajduje się marmurowa płytka dekoracyjna Sparkle White 10×40 cm, która posiada bardzo elegancki i ponadczasowy, biały kolor. Taka nieskazitelna biel idealnie się sprawdzi nie tylko jako elewacja budynku, ale także jako element aranżacyjny wnętrza. Produkt można wykorzystać do upiększenia ścian, na parapety, obudowy kwietników czy kominków. Dostępny jest w praktycznym formacie, który jest wygodny i szybki do ułożenia. Piękna, delikatna kolorystyka przyda każdemu pomieszczeniu oryginalnego charakteru i ozdobi każde wnętrze, nadając mu luksusowego charakteru.

Marmurowa płytka elewacyjna Sparkle White 10×40 cm to budulec idealnie nadający się na elewację budynku. Jest to materiał o wielu właściwościach. Odporny na zabrudzenia, kwasy, uszkodzenia mechaniczne i niesprzyjające i zmienne warunki pogodowe, takie jak promieniowanie UV, mróz i wilgoć świetnie się sprawdzi na zewnątrz. Jego dodatkową zaletą jest fakt, że doskonale przewodzi ciepło. To materiał twardy, który jest wygodny w eksploatacji, ponieważ nie wymaga szczególnych zabiegów pielęgnacyjnych. Ponadto prezentuje się wyjątkowo estetycznie, co sprawia, że przyda elegancji każdej elewacji, dzięki czemu budynek będzie atrakcyjnym elementem architektury krajobrazu.

Płytka elewacyjna Sparkle White posiada niejednolitą strukturę, co sprawia, że jest unikalna i przyciąga wzrok. To produkt o niezwykle stylowym i eleganckim wyglądzie, który jest bardzo chętnie wykorzystywany w budownictwie i przy aranżacji wnętrz. Jako materiał wykończeniowy sprawdza się znakomicie. Dzięki jego wykorzystaniu elewacja domu będzie prezentowała się luksusowo i niezwykle dekoracyjnie. Oferowany wariant Sparkle White to produkt najwyższej jakości, który zadowoli gusta najbardziej wymagających klientów. Proponowane rozwiązanie dedykowane jest wszystkim ceniącym wysokiej klasy materiały wykończeniowe, które posłużą przez wiele lat.

});