Płyta granitowa G603 30,5x61x1 cm polerowana

155,00  /m2

Kategoria:

Granit to materiał wyjątkowo trwały i atrakcyjny pod względem wizualnym. Z tego względu cieszy się bardzo dużą popularnością wśród użytkowników i jest chętnie wykorzystywany zarówno w przestrzeni publicznej na placach przed budynkami użyteczności publicznej, jak i przy aranżacji ogrodów i podjazdów przy posesjach prywatnych. To kamień, który ma bardzo wiele odmian i kolorów i cechuje się wyjątkową odpornością na niekorzystne czynniki zewnętrze, takie jak ścieranie czy promieniowanie UV. Ponadto jest mrozoodporny i kwasoodporny.

W ofercie naszego sklepu znajduje się płyta granitowa G603 61/30,5/1 polerowana, która cechuje się pięknym i estetycznym wyglądem oraz znakomitymi parametrami technicznymi. Produkt dostępny jest w szarym, niejednolitym kolorze, co sprawia, że bardzo dobrze się komponuje w najróżniejszych aranżacjach przestrzeni. Świetnie się prezentuje zarówno na zewnątrz budynków, np. jako element elewacyjny, jak również we wnętrzach – na schody czy parapety.

Proponowane rozwiązanie znakomicie się sprawdza do różnych zadań, ponieważ oferowany produkt ma zastosowanie uniwersalne. Ze względu na swoje doskonałe właściwości jest surowcem bardzo cenionym w budownictwie i aranżacji przestrzeni. Dzięki wysokim walorom użytkowym i niebywałej trwałości granit wszędzie pasuje idealnie. Podnosi walory estetyczne przestrzeni i sprawia, że jest ona bardzo atrakcyjna pod względem wizualnym.

Oferowany produkt cechuje się nie tylko efektownym wyglądem, ale także konkurencyjną ceną.

});