Stopień granitowy G664 150x33x2 cm polerowany

159,00  /szt.

Brązowy stopień granitowy w wersji polerowanej, z wysokim połyskiem.

Kategoria:

Granit to materiał, który zdecydowanie wyróżnia się pośród innych materiałów, ponieważ jest nie tylko wyjątkowo estetyczny i cechuje się unikalną strukturą, ale też jest bardzo wytrzymały. Można go z powodzeniem instalować zarówno wewnątrz budynków, jak i na świeżym powietrzu. Jest odporny na mroźne i gorące temperatury, na ścieranie i długotrwałe eksploatowanie oraz korozję chemiczną. Rynek oferuje wiele odmian granitu, zróżnicowanego pod względem kolorystycznym i rodzajem wykończenia. Pośród wielu materiałów budowlanych na uwagę zasługuje granit polerowany.

Nasza firma oferuje wysokiej jakości stopień granitowy G664 150/33/2 polerowany, który posiada oryginalny, niejednolity beżowo-brązowy kolor. Interesująco umieszczone, niejednorodne uziarnienie to duży atut oferowanego produktu. Można go doskonale komponować z różnymi aranżacjami i wszędzie sprawdzi się doskonale. Idealnie nada się jako budulec do konstrukcji schodów, ale także na parapety, posadzki, blaty, okładziny kominkowe.

Stopień granitowy G664 150/33/2 polerowany to produkt bardzo atrakcyjny pod względem wizualnym. W wersji polerowanej charakteryzuje się pięknym blaskiem i wyraźną, efektowną strukturą. Dzięki delikatnemu wypolerowaniu barwa jest atrakcyjnie wyeksponowana, co sprawia, że jego wartość dekoracyjna jest na bardzo wysokim poziomie. Oferowany produkt nie tylko pięknie się prezentuje, jest także bardzo przyjemny w użytkowaniu i łatwy w utrzymaniu w czystości. Znakomicie będzie wyglądał zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i klasycznych i minimalistycznych.

});