Płyta Granitowa G602 60x60x2 cm płomieniowana

215,00  /m2

Format dostępny w wymiarach: 60x60x2 cm, 60x60x3 cm, 60x60x6 cm

Kategoria:

Płyta granitowa G602 60/60/2 płomieniowana to solidny materiał, który idealnie nadaje się do wykorzystania zarówno w wewnętrznych, jak i zewnętrznych warunkach. Wykończenie z właściwościami antypoślizgowymi sprawia, że produkt jest bezpieczny do stosowania w ciężkich warunkach atmosferycznych. Z powodzeniem posłuży nam przy ciągach komunikacyjnych lub podjazdach. Materiał ten jest bardzo uniwersalny – można dopasować go w wielu miejscach. Z pewnością sprawdzi się m.in. na podłogach, posadzkach, elewacjach, schodach, balkonach czy tarasach. Jest to wersja płomieniowa w kolorze szary granit, który nadaje wyjątkową barwę i sprawia, że kamień wygląda do głębi naturalnie. Przy odpowiedniej konserwacji, będziemy mogli się cieszyć wytrzymałością przez lata, jednocześnie zachowując ten sam blask i właściwości.

Aranżacja architektury ogrodowej wymaga zastosowania odpowiednich materiałów, dzięki którym przestrzeń będzie się prezentowała efektownie pod względem wizualnym. Do jednych z najlepszych rozwiązań należy kamień naturalny, a jest nim granit.

W ofercie naszego sklepu znajduje się atrakcyjny materiał budowlany – płyta granitowa G602 60x60 płomieniowana. To produkt, który idealnie nadaje się do wykorzystania przy aranżacji otoczenia domów czy budynków użyteczności publicznej. Oferowany budulec jest odporny na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych, jest trwały i wytrzymały. Cechuje się pięknym, szarym kolorytem, dzięki czemu jest niezwykle estetyczny. To materiał jest bezpieczny i łatwy w kładzeniu, konserwacji i w użytkowaniu. Jego wyjątkowe parametry techniczne sprawiają, że posłuży na długie lata.

});