Stopień granitowy G654 New 150x33x2 cm polerowany

179,00  /szt.

Gładki, ciemny, ekskluzywny stopień granitowy w wersji polerowanej, z wysokim połyskiem.

Kategoria:

Granit to materiał bardzo popularny w budownictwie. Jest bardzo trwały, wytrzymały i odporny, zarówno na warunki atmosferyczne, jak i niekorzystne czynniki zewnętrze, takie jak zarysowania czy pęknięcia. Jego duże walory estetyczne i funkcjonalność to atuty, które doceniło duże grono zadowolonych użytkowników. Z tego względu ma bardzo szerokie zastosowanie zarówno w aranżowaniu wnętrz, jak i w zagospodarowaniu przestrzeni na zewnątrz.

Oferujemy wysokiej jakości stopień granitowy G654 NEW 150/33/2 polerowany, który prezentuje się bardzo efektownie. Jego krystaliczna struktura w kolorze grafitowym wygląda bardzo naturalnie. Delikatny połysk i niejednolite uziarnienie to połączenie bardzo atrakcyjne, które idealnie wkomponuje się zarówno w styl klasyczny, jak i nowoczesny. Dzięki oryginalnej kolorystyce i subtelnej poświacie stopień z granitu będzie efektownie wyglądał w każdym miejscu.

Stopień granitowy G654 NEW 150/33/2 polerowany to doskonały element na obłożenie schodów, elewację, ścianę lub posadzkę. Jest odporny na ścieranie, bezpieczny w użytkowaniu i łatwy do utrzymania w czystości. Proponowane rozwiązanie świetnie się sprawdzi niemal w każdym miejscu, ponieważ granit to materiał twardy, odporny na mrozy, promieniowanie UV oraz kwasy i korozję chemiczną. Dlatego wszędzie będzie czuł się dobrze i posłuży swoim użytkownikom na lata.

W wersji polerowanej znajduje bardzo szerokie zastosowanie, co sprawia, że jest najlepszym materiałem do położenia na schody czy parapety wewnętrzne lub zewnętrzne.

});