Płyta granitowa beżowa G682 60x60x2 cm polerowana

195,00  /m2

Kategoria:

Aranżacja przestrzeni może być elegancka i efektowna pod warunkiem, że użyjemy odpowiednio trwałych i estetycznych materiałów. Do jednego z najatrakcyjniejszych pod względem wizualnym kamieni należy granit. To skała naturalna, która charakteryzuje się wysokim poziomem wytrzymałości i twardości. Granit jest niepodatny na zarysowania i odpryski. To bardzo trwały budulec, który może służyć przez długie lata i to zarówno w przestrzeni publicznej, jak i budynkach prywatnych i obiektach o różnym charakterze.

Oferujemy bardzo efektowny i odporny na niekorzystne czynniki produkt, a jest nim płyta granitowa G682 60/60/2 beżowa (polerowana). Różne odcienie beżu i brązu prezentują się wyjątkowo pięknie i będą znakomitym uzupełnieniem wnętrz, urządzonych w różnych stylistykach. Niejednolita struktura kamienia jest oryginalna, a jednocześnie uniwersalna, co sprawia, że będzie ozdobą każdej aranżacji.

Granit polerowany posiada gładką powierzchnię z delikatnym połyskiem, dlatego świetnie się sprawdzi jako materiał na parapety, blaty kuchenne czy na posadzkę w łazience. Dzięki temu, że powierzchnia jest gładka, można go łatwo do utrzymania w czystości. Z tego względu doskonale nadaje się na podłogi i ściany.

Oferowany produkt jest w kształcie kwadratu i posiada wymiary 60×60 cm, zaś jego grubość wynosi 2 cm. Taki kamień, który jest estetycznie i starannie wypolerowany to najlepsze rozwiązanie do wnętrz budynków. Efektowne wykończenie pięknie podkreśla jego barwę i sprawia, że granit uatrakcyjni każde wnętrze.

});