Stopień granitowy G603 120x35x2 cm bullnose

129,00  /szt.

Budowanie schodów wymaga zastosowania odpowiednich materiałów, dzięki którym ich konstrukcja będzie stabilna, wytrzymała i posłuży na lata. To bardzo ważne powody, dla których trzeba wybrać jak najtrwalszy i wytrzymały budulec. Do takich niewątpliwie należy granit. Ten wartościowy kamień jest niezwykle ceniony w budownictwie, dlatego chętnie wykorzystuje się go jako materiał na elementy architektury krajobrazu oraz do zastosowań wewnętrznych, na schody, blaty, posadzki i parapety.

Kategoria:

Nasz sklep oferuje szeroki wybór asortymentu, wykonanego z granitu. Pośród wielu różnorodnych, dobrych jakościowo produktów znajduje się stopień granitowy G603 120/35/2+2 Płomień. Jego płomieniowana powierzchnia powstała w wyniku specjalnej technologii produkcji, dzięki której stopnie posiadają lekko szorstką strukturę. To sprawia, że to materiał najbardziej odpowiedni na zewnątrz, ponieważ jest antypoślizgowy i zapewnia bezpieczne użytkowanie.

Proponowany wyrób posiada delikatny kolor szary, który świetnie się sprawdzi w nowoczesnych aranżacjach krajobrazu. Bardzo dobrze będzie się prezentował na schodach zewnętrznych, ponieważ jest to materiał odporny na mróz, deszcze, gorące temperatury oraz na kwasy i zasady. Dzięki wysokiej twardości cechuje się niebywałą wytrzymałością, co sprawia, że pozostanie w nienagannej kondycji przez wiele lat. Z tego względu na pewno warto w niego zainwestować.

Oferujemy produkt znakomitej jakości, którego cena jest konkurencyjna na rynku. To okazja, której nie można przegapić.

});