Płyta granitowa G654 60x60x2 cm płomieniowana

199,00  /m2

Kategoria:

Opis

Branża budowlana bardzo chętnie korzysta z kamieni naturalnych, ponieważ są trwałe, wytrzymałe i odporne na wiele niekorzystnych czynników. Do jednym z bardzo cenionych budulców należy granit, ponieważ posiada znakomite właściwości, takie jak odporność na ścieranie, związki chemiczne, wilgoć, wysokie i niskie temperatury. Można go wykorzystywać w każdych niemal warunkach zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. To materiał, który jest ciągle w nienagannej kondycji i może posłużyć na lata.

W asortymencie naszego sklepu znajduje się atrakcyjna pod względem estetycznym płyta granitowa G654 NEW 60/60/2 płomieniowana. Dostępna jest w pięknym, grafitowym kolorze w dwóch wariantach do wyboru: z gęstym, drobnym uziarnieniem i o bardziej wyrazistych kryształkach. Niejednolita struktura kolorystyczna czyni z tego produktu bardzo efektowny materiał, idealnie nadający się zarówno na podjazd pod domem i ścieżkę w ogrodzie, jak i schody czy posadzki.

Oferowany kamień płomieniowany posiada rozmiary – 60×60 cm i jest w kształcie kwadratu. Dzięki temu idealnie nadaje się do kładzenia na różne podłoża. Kamień w tym kolorze pięknie będzie się prezentował na tle zieleni w ogrodzie, jak również jako budulec schodów czy posadzek na tarasie czy balkonie. To kamień mrozoodporny, antypoślizgowy i odporny na zabrudzenia (po zaimpregnowaniu). Ponadto doskonale przewodzi ciepło.

Proponowany produkt prezentuje się niezwykle estetycznie, co sprawia, że doskonale się sprawdzi w różnych aranżacjach, zarówno w przestrzeni publicznej, jak i w zaciszu domowym.

});