Stopień granitowy G654 New 150x33x2 cm płomieniowany

229,00  /szt.

Ciemny, solidny i trwały stopień granitowy w wersji płomieniowanej, czyli antypoślizgowej.

Kategoria:

Granit jest materiałem bardzo cenionym zarówno przez inwestorów z różnych firm, jak i właścicieli domów prywatnych. Branża budowlana kocha go za niezwykłą wytrzymałość, funkcjonalność i estetykę. Z tego względu jest chętnie wykorzystywany jako surowiec, zarówno w aranżacjach przestrzeni ogrodowych, jak i jako budulec na posadzki tarasowe, balkonowe, place i skwery, a także do wystroju wnętrz.

Stopień granitowy G654 NEW 150/33/2 płomieniowany to jedna z wielu propozycji naszego sklepu, który oferuje piękne i wytrzymałe kamienie naturalne. Oferowany produkt jest bardzo atrakcyjny pod względem wizualnym. Elegancka powierzchnia w kolorze grafitowym, która jest o niejednolitej strukturze, sprawia, że kamień prezentuje się wyjątkowo pięknie. Dzięki tak atrakcyjnej barwie można go idealnie dopasować do aranżacji urządzonych w różnych stylistykach. Świetnie się nada zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz budynków.

Proponowany surowiec ma bardzo wiele zalet. Posiada właściwości mrozoodporne, dzięki czemu jest niezawodny podczas najgorszych nawet warunków atmosferycznych. Ponadto jest bezpieczny w użytkowaniu, ponieważ jest odporny na ścieranie i posiada antypoślizgową powierzchnię. Wygodny w użyciu, funkcjonalny i wytrzymały stanowi idealny budulec na konstrukcję eleganckich i mocnych schodów.

Stopień granitowy G654 NEW 150/33/2 płomieniowany to materiał solidny i o wysokim poziomie estetyki. Dzięki takim walorom będzie ozdobą każdej aranżacji, dodając pomieszczeniom charakteru i nowoczesnego wyglądu.

});