Stopień granitowy G682 150x33x2 cm płomieniowany

159,00  /szt.

Kamień płomieniowany to specyficzny rodzaj obróbki granitu, który powstaje przy wykorzystaniu narzędzia opalającego i jest wystawiony na działanie ognia. Dzięki takiemu działaniu powierzchnia kamienia staje się antypoślizgowa, co sprawia, że taki budulec można wykorzystywać na zewnątrz budynków. Kamień w tej wersji idealnie nadaje się w aranżacji przestrzeni o dużym natężeniu ruchu, takich jak płyty chodnikowe, centra handlowe, schody zewnętrzne czy place przed budynkami użyteczności publicznej. Można go także wykorzystać jako atrakcyjny element dekoracyjny we własnym ogrodzie czy na tarasie.

Kategoria:

Stopień granitowy G682 150/33/2 brąz (Płomień) to jedna z wielu propozycji naszego przedsiębiorstwa, oferującego płyty i stopnie z granitu. Prezentowany produkt dostępny jest w bardzo interesującej wersji kolorystycznej, bo w kolorze beżowo-brązowym. Ciekawa struktura i oryginalna barwa świetnie się sprawdzi niemal w każdym miejscu. Proponowane rozwiązanie doskonale się nada do intensywnie eksploatowanych pomieszczeń, takich jak restauracje, banki, puby i sklepy.

Stopień granitowy G682 150/33/2 brąz (Płomień) to budulec bardzo wytrzymały i bezpieczny w użytkowaniu, ponieważ nawet w czasie mrozów zapewnia duży komfort użytkowania. Nie poddaje się zniszczeniom ani żadnym uszkodzeniom, dzięki czemu może być długotrwale użytkowany bez konieczności wymiany posadzki czy jej konserwacji. Ten typ kamienia jest bardzo funkcjonalny i wręcz niezniszczalny. Z tego względu cieszy się bardzo dużą popularnością w branży budowlanej.

});