Grys Bazalt

Tradycyjny grys bazaltowy dzięki swym neutralnej szaro-grafitowej barwie ma uniwersalne zastosowanie.

Dostępne rozmiary: 8-16mm, 11-16mm, 16-22mm

Kategoria:

Kruszywa łamane powstają w wyniku rozdrabniania dużych kamieni naturalnych na drobniejsze fragmenty o różnej frakcji. Takie działanie mechaniczne pozwala na stworzenie niedużych elementów, które posiadają bardzo wysokie walory dekoracyjne i estetyczne. Do tego rodzaju kruszyw należą grysy. To surowce, które dostępne są w najróżniejszych wariantach kolorystycznych i wielkościach, co pozwala na wykorzystanie ich w nowoczesnych aranżacjach ogrodowych. Taki budulec jest szczególnie ceniony przez architektów krajobrazu, ponieważ jego użycie pozwala na stworzenie oryginalnych i ciekawych aranżacji.

Grys to kruszywo naturalne, które powstaje dzięki mechanicznej obróbce - poprzez pokruszenie kamieni na mniejsze fragmenty. Posiada niejednolite krawędzie i może mieć różne wielkości, kształty oraz kolory. Ten bardzo popularny materiał ma bardzo szerokie zastosowanie. Można go wykorzystywać jako atrakcyjny element aranżacji ogrodu. Służy do dekoracji rabat, klombów, a także do obsypywania różnych powierzchni np. wokół kamiennych rzeźb. Na jego tle pięknie wyglądają rośliny zielone, skałki i inne elementy w ogrodzie.
Nasza firma SKB Strefa Kamienia oferuje wysokiej jakości grys Bazalt, który posiada efektowną szaro-grafitową barwę. Ten wariant koloru jest bardzo uniwersalny, dzięki czemu można go z powodzeniem wykorzystać do najróżniejszych zastosowań. Bardzo dobrze będzie wyglądał jako budulec na ogrodową ścieżkę, a także jako atrakcyjny element dekoracyjny do ozdoby oczek wodnych i rabat, posypki wokół drzew i krzewów oraz opasek wokół budynków.
Grys Bazalt to doskonałe rozwiązanie do aranżacji architektury ogrodowej, ponieważ jest trwały, wytrzymały, posiada właściwości mrozoodporne oraz charakteryzuje się niską nasiąkliwością. Jego niezaprzeczalnym atutem jest wysoki poziom estetyki, co sprawia, że będzie prezentował się bardzo efektownie w każdym miejscu, gdzie będzie zastosowany. Można go łączyć z innymi barwami kamieni i stworzyć ciekawy kontrast kolorystyczny. Oferowany produkt to materiał wysokiej jakości, który posiada różne odcienie bazaltu, dzięki czemu znakomicie wyróżnia się w każdej przestrzeni.

Wykorzystanie tego rodzaju kruszywa daje duże możliwości aranżacyjne, dlatego zawsze warto zainwestować w tak efektowny, trwały i wytrzymały produkt.

});