Grys Biały Marianna 8-16mm

Biała Marianna to szlachetna odmiana marmuru o  kolorze białym, z miejscowymi zabarwieniami koloru jasnoróżowego i jasnożółtego. Produkt dostępny jest w naszej ofercie we frakcji 8-16 mm.  Grys Biała Marianna pakowany jest w 25 kg workach i 'Big-Bagach’.Nazwa produktu pochodzi od imienia byłej właścicielki dużej części Masywu Śnieżnika i Gór Bialskich księżnej Marianny Orańskiej.
Kategoria:

Piękny i zadbany ogród to marzenie niejednego użytkownika, ale można je łatwo zrealizować. Wystarczy ozdobić zielony teren oryginalnym i wytrzymałym kruszywem naturalnym. Do jednych z bardzo efektownych materiałów należy grys. To budulec naturalny, który powstał w wyniku rozkruszenia go metodą mechaniczną na mniejsze fragmenty. Posiada nieregularny kształt, różne frakcje i można go idealnie dopasować do aranżacji własnego ogrodu, ponieważ występuje w wielu różnorodnych wariantach kolorystycznych.

Grysy to kruszywa naturalne, które spełniają funkcję nie tylko praktyczną, ale także dekoracyjną. To materiały bardzo wytrzymałe na niekorzystne warunki pogodowe oraz na przebarwienia i długotrwałe użytkowanie. Znakomicie przylegają do podłoża, dzięki czemu bardzo dobrze zabezpieczają rośliny. Ponadto cechują się pięknym wyglądem, co pozwala na wykorzystanie ich jako atrakcyjne elementy architektury ogrodowej. Można nimi także ozdobić wnętrza.
Grys Biała Marianna to jeden z wielu kruszyw naturalnych, jakie oferuje nasza firma SKB Strefa Kamienia. Proponowany wariant jest szlachetną odmianą marmuru z atrakcyjnymi przebarwieniami koloru jasnożółtego i jasnoróżowego. Dzięki tak efektownej barwie prezentowane kruszywo idealnie się sprawdzi jako ozdoba roślin, klombów i rabat kwiatowych. Można go również wykorzystywać do budowy ogrodowych ścieżek, podjazdów, do ozdoby oczek wodnych i skalniaków, do osypki wokół budynków, drzew i krzewów.
Zastosowanie takiego rozwiązania, jakim jest grys Biała Marianna to świetny sposób na uzyskanie atrakcyjnych aranżacji architektonicznych w ogrodzie, parku czy wokół domu. Oferowany produkt prezentuje się bardzo elegancko, dlatego nada każdej przestrzeni nowoczesnego i modnego charakteru. Można go łączyć także z grysami w innych, kontrastujących kolorach i dzięki temu uzyskać bardzo interesujący efekt. Taki rozdrobniony marmur to produkt najwyższej jakości, który posłuży na lata.

});