Grys Bianco 8-16mm

W nieco mniej kontrastowych zestawieniach grysy Bianco doskonale wyglądają przy elementach z betonu architektonicznego. Produkt dostępny jest w naszej ofercie we frakcji 8-16 mm. Grys Bianco pakowany jest w 25 kg workach i 'Big-Bagach’.

Kategoria:

Grys jako atrakcyjny surowiec naturalny doskonale się sprawdzi przy aranżacji ogrodu, urządzonego w najróżniejszych stylach. Bardzo dobrze będzie komponował się z innymi elementami architektury, zarówno w ogrodzie urządzonym w stylu rustykalnym czy klasycznym, jak i nowoczesnym. Materiał ten to surowiec uniwersalny, dzięki któremu można zaaranżować przestrzeń ogrodową, będącą wyrazem dobrego smaku i elegancji. Drobne kamienie o subtelnym kolorycie przydadzą każdej architekturze wyjątkowego charakteru.
Grys Bianco to produkt o oryginalnej fakturze, który wydobywany jest we Włoszech. To oryginalna i piękna skała marmurowa, mająca niepowtarzalny, jasny kolor. Dzięki subtelnej, delikatnej barwie jest materiałem idealnie nadającym się do ozdoby rabat kwiatowych w ogrodzie, skwerów w parku, alejek i podjazdów przed budynkami. Można go wykorzystać do przykrywania nawierzchni w różnych miejscach, ponieważ będzie ich wyjątkową ozdobą.
SKB Strefa Kamienia posiada w swojej ofercie doskonałej jakości grys Bianco. Jest to produkt bardzo wytrzymały, mrozoodporny i posiada wyjątkowe walory dekoracyjne. Dostępny jest w rozmiarach 8-16 mm i pakowany w "Big Bagi" i worki o ciężarze 25 kg.
Proponowane rozwiązanie można zestawiać w najróżniejszych wariantach np. z innym kruszywem naturalnym w kontrastowym kolorze lub nawet z betonem architektonicznym. Możliwości zastosowań są bardzo szerokie i zależą od inwencji twórczej i pomysłowości osoby, aranżującej ogród lub inną przestrzeń dekoracyjną.

});