Grys Giallo Siena 12-16 mm

Bardzo oryginalny grys ogrodowy z ciekawymi kontrastami w słoneczno – bursztynowych odcieniach . Produkt dostępny jest w naszej ofercie we frakcji 12-16 mm. Grys pakowany jest w 25 kg workach i 'Big-Bagach’.

Kategoria:

Zaprojektowanie i wykonanie architektury ogrodowej wymaga wielu przemyślanych działań, takich jak wybranie i posadzenie roślin, krzewów i drzew, usypanie ścieżek ogrodowych, budowa oczka wodnego lub skalniaka czy przygotowanie miejsca na grilla. Nie należny jednak zapominać o wykorzystaniu bardzo atrakcyjnego surowca, który idealnie nadaje się do aranżacji ogrodowych, a jest nim kruszywo naturalne. Grys, bo o nim mowa, to budulec uniwersalny i bardzo trwały, który idealnie nadaje się do upiększania ogrodów.
Grys Giallo Siena to produkt, który oferuje nasza firma SKB Strefa Kamienia. Prezentowy kamień cechuje się piękną i unikalną kolorystyką. Kontrastujące ze sobą słoneczno-bursztynowe odcienie kamienia, jego nieregularne kształty i zróżnicowane wielkości to zalety, które doceni każdy, kto chce zaaranżować ogród nietuzinkowo i z klasą. Ten wariant kruszywa naturalnego prezentuje się bardzo oryginalnie, co sprawia, że będzie prawdziwą ozdobą każdego miejsca.
Grys Giallo Siena to nietuzinkowy sposób dekoracji kwiatów, krzewów, form skalnych, rzeźb ogrodowych oraz oczek wodnych. Jest to kamień bardzo dekoracyjny, który podniesie walory estetyczne każdej przestrzeni. Dostępny jest w rozmiarze 12-16 mm i pakowany w worki po 25 kg oraz "Big Bagi”. Proponowane rozwiązanie idealnie nadaje się do aranżacji i upiększenia architektury ogrodowej. To kamień wytrzymały, odporny na działanie niekorzystnych warunków pogodowych i bardzo wytrzymały. Dlatego warto nim udekorować nie tylko ogród, ale także przestrzenie między budynkami.

});