Grys Bianco Carrara 12-15mm

Chłodne odcienie bieli grysu ogrodowego Bianco Carrara stworzą mocny kontrast i podkreślą kolor roślin Produkt dostępny jest w naszej ofercie we frakcji 12-15 mm.Grys  Bianco Carrara pakowany jest w 25 kg workach i 'Big-Bagach’.
Kategoria:

Grys jest kruszywem naturalnym, posiadającym wiele cennych właściwości. Jest bardzo ceniony przez swoich użytkowników, ponieważ jest to materiał mrozoodporny i odporny na działanie niekorzystnych czynników. Charakteryzuje się małym stopniem nasiąkliwości, nie podlega zużywaniu się i zachowuje estetyczny i nienaganny wygląd przez cały czas użytkowania. Takie kruszywo ma wiele ważnych zastosowań, i to nie tylko przy aranżacji ogrodów.
W ofercie naszej firmy znajduje się grys Bianco Carrara, który posiada chłodne odcienie bieli, co sprawia, że doskonale nadaje się do aranżacji zewnętrznych, jak i wewnątrz domu do wystroju wnętrz. Prezentowany produkt wydobywany jest we Włoszech i pochodzi z tamtejszego miasta Carrara. Cechuje się bardzo ciekawym wyglądem, znakomicie kontrastuje z roślinnością i bardzo efektownie odbija światło.
Grys Bianco Carrara to bardzo oryginalne kruszywo naturalne, które jest skałą marmurową z domieszką innych minerałów, m.in. krzemionki. Dzięki temu jest bardzo dekoracyjnym kamieniem i może stanowić piękną ozdobę klombów i rabat kwiatowych, a także skwerów w parku czy ogródków skalnych. Tego rodzaju kruszywo jest wykorzystywane także jako podłoże na podjazdy i alejki, osypki wokół budynków i drzew oraz dekoracje oczek wodnych. W domu można go wykorzystać np. do dekoracji w szkle lub innych ozdób w zależności od upodobań.
Proponowane rozwiązane świetnie się sprawdzi niemal w każdym miejscu, ponieważ to bardzo atrakcyjny produkt i to pod wieloma względami.

});