Grys Arctic Green 10-20mm

Grysy z delikatną zieloną poświatą bardzo naturalnie uzupełniają większe, zabudowane formy skalne. Produkt dostępny jest w naszej ofercie we frakcji 10-20 mm. Grys pakowany jest w 'Big-Bagach’ 1,2 tony.

Kategoria:

Grys jest kruszywem, które powstało w wyniku rozdrabniania kamienia naturalnego na mniejsze elementy. Cechuje się różną wielkością, posiada nieregularne kształty i jest dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej. To budulec bardzo chętnie wykorzystywany przy budowie i aranżacji ogrodów, ponieważ idealnie się nadaje do obsypywania rabatów i klombów oraz do innych, różnego rodzaju obsypek. To doskonała alternatywa do lekkiej kory, którą często zwiewa wiatr. Kruszywo naturalne jest ciężkie i doskonale trzyma się podłoża.

SKB Strefa Kamienia posiada w swoim asortymencie wysokiej jakości grys Arctic Green 10-20mm, który cechuje się pięknym, oryginalnym kolorytem. Zielonkawa barwa kamienia świetnie się sprawdzi w aranżacji ogrodowych form skalnych, jako ich uzupełnienie i ciekawy, atrakcyjny akcent dekoracyjny, a także w wielu innych miejscach ogrodu, takich jak, skwery, klomby i rabaty kwiatowe. Produkt dostępny jest w rozmiarze 10-20 mm i pakowany w dużych torbach po 1,5 tony.

Grys Arctic Green 10-20mm mieni się delikatnie różnymi odcieniami zieleni, przez co prezentuje się niezwykle efektownie. Znakomicie podkreśli urodę kwiatów i roślin ogrodowych i uatrakcyjni każde miejsce, gdzie zostanie wykorzystany. Proponowane rozwiązanie to idealny materiał ozdobny nie tylko do eksponowania piękna roślin, ale także do budowy oczek wodnych, usypywania ścieżek i dróżek czy przestrzeni wokół budynków. To kruszywo o nieprzeciętnych walorach dekoracyjnych, a przy tym trwałe, wytrzymałe i odporne na działanie zmiennych warunków pogodowych.

});