Grys Dolomit Biały

Frakcja: 8-16 mm. Grys Onyx Dolomit Biały pakowany jest w 25 kg workach i 'Big-Bagach’.

Kategoria:

Kruszywo naturalne, jakim jest grys, cechuje się wieloma cennymi właściwościami. Jest nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak mróz oraz opady deszczu i śniegu. Ponadto charakteryzuje się dużą trwałością i wytrzymałością. Tego rodzaju kruszywa pasują do bardzo wielu aranżacji i mogą być prawdziwą ozdobą każdej architektury ogrodowej. Efektownie eksponują piękno roślin i są bardzo estetycznym budulcem ścieżek ogrodach czy obsypek przy budynkach.
SKB Strefa Kamienia posiada w swoim sklepie różnorodny wybór trwałych i atrakcyjnych kruszyw naturalnych, w tym grys Dolomit Biały. Jest to bardzo piękny kamień, który cechuje się subtelnym, eleganckim kolorem. Biała barwa kruszywa idealnie pasuje do dekoracji rabat i klombów, a także ozdoby oczka wodnego, skalniaka czy przestrzeni między budynkami. Dzięki temu, że kamienie są ciężkie, bardzo dobrze przylegają do podłoża, co sprawia, że nie ma ryzyka, że rozwieje je wiatr.
Grys Dolomit Biały posiada frakcję 8-16 mm i pakowany jest w workach po 25 kg i "Big Bagach". Oferowany produkt posiada nieregularne kształty i różne wielkości, dzięki czemu prezentuje się naturalnie i efektownie. Proponowane rozwiązanie to doskonała propozycja do aranżacji ogrodów, ponieważ można go wykorzystywać praktycznie w każdym miejscu. Szlachetna biel w delikatnych odcieniach pasuje zarówno do przydomowego ogrodu, jak i aranżacji przestrzeni miejskich, np. do obsypania drzew i krzewów przed budynkami użyteczności publicznej.

});