Grys Bardiglio 12-16mm

Nowoczesny grys w delikatnych odcieniach szarości. Idealne uzupełnienie nowoczesnych elementów architektury. Produkt dostępny jest w naszej ofercie we frakcji 12-16 mm. Grys Bardiglio pakowany jest w 25 kg workach i 'Big-Bagach’.

Kategoria:

Kruszywo naturalne to bardzo atrakcyjny budulec, który idealnie nadaje się do upiększenia przydomowych ogrodów, skwerów w parku i powierzchni wokoło budynków. Grysy, łupki i otoczaki potrafią wnieść do przestrzeni użytkowej powiew natury i doskonale wyeksponować urodę różnego rodzaju klombów i rabat kwiatowych, oczek wodnych i efektownie usypanych ścieżek. Rozdrobnione kamienie w różnych wielkościach i kolorach zmienią każdy ogród nie do poznania.

Nasza firma oferuje piękny i nowoczesny grys Bardiglio 12-16mm, który cechuje się niejednolitym, modnym kolorytem. Kamienie w delikatnych odcieniach szarości wszędzie sprawdzą się znakomicie, zarówno jako efektowny element architektury ogrodowej lub parkowej, jak i przed budynkami i wokół nich. Oferowany produkt posiada frakcję 12-16 mm i pakowany jest w workach 25 kg oraz dużych “Big Bagach”.

Grys Bardiglio 12-16mm ma bardzo szerokie zastosowanie. Ze względu na uniwersalny, szary kolor można go wykorzystać w każdej przestrzeni ogrodowej, ponieważ pięknie wyeksponuje rośliny i kwiaty. Można nim podsypać rabaty i klomby, wykorzystać do budowy alejek i oczek wodnych oraz skalniaków. Takie drobne kamienie są znakomitą izolacją przed nadmierną wilgotnością gleby, co jest szczególnie ważne w przypadku roślin, mających specyficzne wymagania glebowe.
Proponowane rozwiązanie to idealny pomysł na upiększenie ogrodu, ponieważ efektownie urozmaici każdą przestrzeń i ubogaci architekturę. Takie kruszywo to bardzo ważny element aranżacji przestrzeni.

});