Stopień granitowy G664 150x33x2 cm płomieniowany

169,00  /szt.

Brązowy stopień granitowy w wersji płomieniowanej, chropowatej, gwarantujący bezpieczeństwo.

Kategoria:

Stopnie z granitu to najlepszy sposób na obłożenie schodów i to z wielu powodów. Granit jest bowiem jednym z najtwardszych materiałów, co sprawia, że jest bardzo wytrzymały na bardzo wiele niekorzystnych czynników. Z tego względu może być wykorzystany na świeżym powietrzu, ponieważ niestraszny mu mróz, wiatr, ani promieniowanie UV. Ponadto niezwykle atrakcyjnie się prezentuje i można go wykorzystać w bardzo wielu miejscach. To idealny budulec na schody, tarasy, balkonu, skwery w parku, ścieżki ogrodowe, skalniaki, oczka wodne, elewacje i wiele innych.

Stopień granitowy G664 150/33/2 płomieniowany to jedna z wielu atrakcyjnych wersji kamienia na schody, jakie oferuje nas sklep. Prezentowany wariant dostępny jest w beżowo – brązowej barwie o niejednolitym kolorycie. Ciekawe rozmieszczenie uziarnienia sprawia, że produkt prezentuje się bardzo nowocześnie i elegancko. Uniwersalny rozmiar idealnie pasuje na standardowy wymiar schodów.

Stopień granitowy G664 150/33/2 Płomień charakteryzuje się nie tylko efektowną kolorystyką, ale posiada wiele innych, wartościowych cech. Jest to materiał bardzo twardy, przez co wytrzymały i odporny na ścieranie. Dzięki antypoślizgowej powierzchni jest bezpieczny w użytkowaniu, co pozwala na wykorzystanie go zewnątrz budynków. Jako budulec bardzo funkcjonalny i solidny może być wykorzystany w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu.

Oferowany produkt jest bardzo starannie wykończony i cechuje się wysokimi walorami estetycznymi. Dzięki licznym atutom jest idealnym budulcem na schody.

});