Stopień Granitowy G602 150x33x2 cm płomieniowany

159,00  /szt.

Kategoria:

Schody to bardzo ważny element aranżacji dlatego powinny być nie tylko estetyczne, ale bezpieczne w użytkowaniu i trwałe. Najlepszym budulcem na schody jest granit, ponieważ to materiał odporny na mróz, wiatr, wilgoć i promieniowanie UV. Ponadto jest bardzo funkcjonalny i łatwy do utrzymania w czystości. Granit płomieniowany posiada delikatnie chropowatą powierzchnię, dzięki czemu jest antypoślizgowy. To bardzo ważne walory użytkowe, które są bardzo cenione w budownictwie.

Nasz sklep oferuje bogaty wybór produktów z kamienia naturalnego, pośród których znajduje się stopień granitowy G602 150/33/2 Płomień. To wysokiej jakości surowiec na schody zewnętrze, ponieważ charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne i bardzo wysoką wytrzymałością, nawet na bardzo natężony ruch. Może być wykorzystany na schody w galeriach handlowych, szpitalach i bankach oraz w domach mieszkalnych. Doskonale sprawdza się także na zewnątrz budynków.

Oferowany produkt dostępny jest w kolorze szary granit, dzięki czemu można go idealnie dopasować do elewacji budynku lub pomieszczeń wewnętrznych. Szary jest kolorem uniwersalnym i zawsze modnym dlatego jest bardzo chętnie wybierany przez klientów. Stopień posiada wymiary 150×33 i ma grubość 2 cm.

Takie elementy do wykończenia schodów są nie tylko efektowne, ale i eleganckie. Surowy charakter kamienia podkreśli styl i charakter każdego pomieszczenia i przyda atrakcyjności architekturze. Schody z granitu to najlepszy wybór, ponieważ są solidne, bezpieczne i wytrzymałe.

});