Krawężnik / Opornik granitowy skośny Strzegom

Szary, oryginalny krawężnik i opornik marki Strzegom, sprawdzony i polecany polski produkt. Krawężnik kamienny obrabiany jest w fakturze ciętej, płomieniowanej, groszkowanej lub piaskowanej.

Krawężnik granitowy o długości 1m. Dostępne opcje:
Krawężnik granitowy szary: 15x25cm, 15x30cm, 20x25cm, 20x30cm, 20x35cm.
Krawężnik granitowy szary łukowy: 15x25cm, 15x30cm, 20x25cm, 20x30cm, 20x35cm.
Krawężnik granitowy szary przejściowy: 15x25cm, 15x30cm, 20x25cm, 20x30cm, 20x35cm.
Krawężnik granitowy szary najazdowy: 20x25cm
Krawężnik granitowy szary przystankowy autobusowy: 33,4×43,5cm
Krawężnik granitowy szary przystankowy tramwajowy: 33,4×43,5cm

Kategoria:

Kamienie naturalne stanowią bardzo ciekawe i trwałe rozwiązania aranżacyjne. Z tego względu chętnie się je wykorzystuje zarówno wewnątrz budynków, jak i przy komponowaniu przydomowego ogrodu, tarasu i w aranżacjach architektury miejskiej. Pośród wielu rodzajów kamienia na szczególną uwagę zasługuje granit. Jest to budulec bardzo wytrzymały na niekorzystne czynniki atmosferyczne, takie jak mróz, promieniowanie UV oraz wilgoć. Ponadto cechuje się odpornością na ścieranie, kwasy i uszkodzenia mechaniczne. Wykonuje się z niego płytki, stopnie oraz oporniki.

W asortymencie naszego sklepu SKB Strefa Kamienia znajduje się opornik granitowy, skośny Strzegom, który jest trwałym i doskonałym materiałem wykończeniowym, wykorzystywanym do wykańczania różnego rodzaju nawierzchni, wykonanej z kostki granitowej, ale nie tylko. Prezentowany wyrób idealnie się sprawdzi przy budowie dróg, parkingów, ulic, chodników, tarasów i ogrodów. Tego rodzaju obrzeże znakomicie zabezpiecza przed rozsuwaniem się elementów nawierzchni, dzięki czemu jest ona stabilna i wytrzymała.

Opornik granitowy Strzegom obrabiany jest wieloma metodami, dzięki którym uzyskuje się różne stopnie wykończenia. Obrabiany jest w fakturze ciętej, płomieniowanej, groszkowanej lub piaskowanej. W naszym sklepie dostępny jest w rozmiarze 1 metra i w różnych wariantach. Mamy produkty w kolorze szarym, łukowe oraz przejściowe o wymiarach: 15x25cm, 15x30cm, 20x25cm, 20x30cm, 20x35cm. W naszym sklepie znajdują się także obrzeża granitowe, najazdowe o wymiarach: 20x25cm oraz przystankowe, autobusowe i tramwajowe o wymiarach 33,4×43,5cm.

Uniwersalna kolorystyka produktu doskonale się wpisze w każdą architekturę. Szary kolor z delikatnym, ciemnym uziarnieniem sprawia, że jest to produkt o nowoczesnym i efektownym wyglądzie. Opornik granitowy, skośny Strzegom to idealny materiał o bardzo wielu zastosowaniach, takich jak budowa infrastruktury ogrodowej i aranżacje przestrzeni miejskich. Dzięki temu jest bardzo chętnie wykorzystywany, ponieważ uatrakcyjnia każde otoczenie.
Krawężnik granitowy, skośny Strzegom to sprawdzony, wysokiej jakości produkt, który jest wytrzymały na uderzenia i odporny na niesprzyjające warunki pogodowe. Ponadto doskonale izoluje przed zawilgoceniem i jest bardzo łatwy w użytkowaniu. Dzięki jego wykorzystaniu położona nawierzchnia jest zabezpieczona przed deformacją. To budulec, który jest nieodzownym elementem wykończeniowym chodników, dróg, parkingów i ścieżek, ponieważ gwarantuje doskonałą kondycję nawierzchni na długie lata.

});