Kostka granitowa żółta Strzegom – cięta lub łupana

Złocisto-żółta kostka granitowa w wersji surowo-łupanej, wyprodukowana w rodzimym Strzegomiu. Dostępne warianty, długość ściany mieści się odpowiednio w przedziale: 4-6 cm, 7-9 cm, 8-11 cm i 15-17 cm.
Druga opcja to kostka granitowa cięta. Dostępna jest w rozmiarach: 10x10x10cm, 10x10x5cm, 10x10x8cm.

Kategoria:

Naturalny granit jest bardzo dobrym budulcem do wykonania efektownego podjazdu na posesji, oryginalnego chodnika w ogrodzie czy efektownego skweru w parku. Zastosowanie tego kamienia jest bardzo szerokie, ponieważ jest to materiał nie tylko bardzo elegancki, ale i praktyczny. Nie niszczeje pod wpływem upływającego czasu, nie blaknie, ani się nie przebarwia. Charakteryzuje się wysokim stopniem twardości, dzięki czemu jest wytrzymały na różne niekorzystne czynniki zewnętrzne. Odporny na działanie brudu, kwasów, mrozu i wody jest idealnym rozwiązaniem na wszelkie, możliwe aranżacje.

W naszym sklepie SKB Strefa Kamienia dostępna jest wysokiej klasy kostka granitowa żółta Strzegom. Oferujemy ją w różnych formatach i wersjach, dzięki czemu można ją idealnie dopasować do swoich potrzeb. Niespotykany złocisto-żółty kolor z delikatnymi ciemniejszymi przebarwieniami sprawia, że jest to produkt oryginalny o bardzo atrakcyjnym wyglądzie. Kamienne kostki dostępne są w wersji surowo-łupanej oraz ciętej.

Kostka granitowa żółta Strzegom łupana różni się pod względem wielkości i mieści się w przedziale: 4-6 cm, 7-9 cm, 8-11 cm i 15-17 cm. Produkt tego rodzaju posiada nierówną powierzchnią i nierównomierne kształty, co dodaje mu unikalnego charakteru. Można go wykorzystać do aranżacji przestrzeni wokół domu - budowy nawierzchni tarasu, ścieżek i alejek ogrodowych, a także chodników, parkingów i placów w przestrzeni publicznej.

Kostka granitowa żółta Strzegom cięta to jeszcze jedna propozycja naszego sklepu. Ten wariant dostępny jest w rozmiarach: 10x10x10cm, 10x10x5cm, 10x10x8cm. Kamień cięty posiada gładką, równą powierzchnię, dzięki czemu można go wykorzystać w aranżacjach bardziej wyszukanych, takich jak np. jako elegancka podłoga na tarasie czy piękny podjazd przed domem. To także doskonały pomysł na aranżację otoczenia nowoczesnego biurowca czy posadzkę w eleganckim banku.

Prezentowany produkt jest bardzo praktycznym i nowoczesnym rozwiązaniem dla różnego rodzaju aranżacji, zarówno w otoczeniu domu, jak i komponowaniu architektury miejskiej. Inwestycja w granitowe kamienie zawsze jest opłacalna, ponieważ to materiał, który jest bardzo wytrzymały i posłuży swoim użytkownikom przez długie lata.

});