Kostka granitowa czerwona Strzegom – cięta lub łupana

Oryginalna, czerwona kostka granitowa surowo-łupana marki Strzegom. Dostępne warianty, długość ściany mieści się odpowiednio w przedziale: 4-6 cm, 7-9 cm, 8-11 cm i 15-17 cm.
Druga opcja to kostka granitowa cięta. Dostępna jest w rozmiarach: 10x10x10cm, 10x10x5cm, 10x10x8cm.

Kategoria:

Kamień naturalny jest bardzo ciekawym rozwiązaniem aranżacyjnym, który przydaje oryginalności każdej przestrzeni użytkowej. Do jednych z najbardziej popularnych należy granit. Jest on niezwykle ceniony za swoje właściwości zarówno użytkowe, jak i dekoracyjne. Aranżacje z wykorzystaniem granitu są nie tylko funkcjonalne i trwale, ale także prezentują się bardzo efektownie. Z tego względu ma on bardzo szerokie i uniwersalne zastosowanie.

W asortymencie naszego sklepu SKB Strefa Kamienia znajduje się piękna pod względem wizualnym i niezwykle wytrzymała kostka granitowa czerwona Strzegom. Oferujemy ją w dwóch wariantach, w wersji surowo-łupanej oraz ciętej. Prezentowany produkt cechuje się unikalną i efektowną, czerwoną barwą z intrygującymi, niejednolitymi, ciemnymi strukturami, dzięki czemu prezentuje się wyjątkowo pięknie i stylowo.

Kostka granitowa czerwona Strzegom łupana dostępna jest w różnych wariantach, gdzie długość ściany mieści się w przedziale 4-6 cm, 7-9 cm, 8-11 cm i 15-17 cm. Taka opcja produktu zapewnia bardzo szerokie możliwości aranżacyjne. Dzięki nieregularnemu kształtowi można z jej wykorzystaniem tworzyć bardzo ciekawe kompozycje, takie jak ścieżki i alejki ogrodowe, chodniki, drogi, podjazdy czy parkingi i powierzchnie przed budynkami.

Kostka granitowa czerwona Strzegom cięta to produkt o regularnych, ciętych bokach. Dzięki takiej metodzie wykończenia można tworzyć symetryczne i atrakcyjne aranżacje i to w najróżniejszych konfiguracjach. Szlachetny i nietuzinkowy wygląd kamienia pozwala na komponowanie nietuzinkowych przestrzeni, zarówno miejskich, jak i w przestrzeniach prywatnym. Tego rodzaju produkt może być wykorzystany przy tworzeniu dużych powierzchni przed budynkami oraz do budowy elementów architektury w ogrodzie czy do budowy tarasu.

Proponowane rozwiązanie jest nie tylko eleganckie, ale także trwałe. Granit jako kamień naturalny jest materiałem bardzo wytrzymałym. Cechuje się wysoką odpornością na niekorzystne czynniki atmosferyczne, takie jak wilgoć, mróz i promieniowanie UV. Ponadto jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i długotrwale użytkowanie. To materiał, który idealnie się nadaje do najróżniejszych zastosowań.

});