Płyta granitowa G664 60x60x2 cm płomieniowana

185,00  /m2

Dostępny format: 60x60x2 cm, 60x60x3 cm

Kategoria:

Opis

Granit to materiał naturalny, który posiada wiele bardzo cennych właściwości. Jest niebywale twardy, wytrzymały, odporny na niekorzystne czynniki atmosferyczne i związki chemiczne, cechuje się niską nasiąkliwością. Ponadto jest bardzo funkcjonalny, bo odporny na zarysowania i uszkodzenia, a do tego łatwy w pielęgnacji. Z tego względu chętnie jest wykorzystywany w budownictwie przy aranżacji przestrzeni publicznej i przydomowych ogrodów. Doskonale sprawdza się także jako atrakcyjny element dekoracyjny wnętrz, a także jako materiał na podłogi, ponieważ posiada znakomite właściwości przewodnictwa ciepła.

W naszym sklepie dostępna jest bardzo efektowna pod względem kolorystycznym płyta granitowa G664 60/60/2 płomieniowana. Cechuje się atrakcyjną barwą w różnych odcieniach beżu i brązu. Posiadamy w ofercie dwa warianty koloru. Jeden jest bardziej wyrazisty z dobrze widocznymi kryształkami czerni, bieli, beżu i brązu, zaś druga propozycja jest bardziej stonowana kolorystycznie. Oferowany produkt dostępny jest w formacie kwadratowym o wymiarach 60×60 i grubości 2 cm.

Ten rodzaj kamienia płomieniowanego ma lekko chropowatą powierzchnię, dzięki czemu ma doskonałe właściwości antypoślizgowe. Z tego względu idealnie nadaje się jako materiał na schody, balkony, tarasy i ścieżki ogrodowe. Można go także wykorzystać wewnątrz budynków na ściany i podłogi.

Oferowany produkt to znakomitej jakości uniwersalny materiał, który można wykorzystać do różnych celów i wszędzie sprawdzi się znakomicie.

});