Płyty tarasowe Bradstone Old Town

Bradstone Old Town to płyty o strukturalnej powierzchni i z nieregularnymi krawędziami, imitujące piękno naturalnego kamienia. Ciepły, rustykalny charakter oraz ekspresyjny styl czynią Bradstone Old Town doskonałym rozwiązaniem do aranżacji romantycznych, rustykalnych i tradycyjnych posesjach, które wyróżniają się na tle innych. To propozycja przywodząca na myśl śródziemnomorskie miasteczka z ich krętymi, urokliwymi uliczkami brukowanymi kamieniami.

Kategoria:

Bradstone Old Town ma strukturalną, różnorodną powierzchnię z dodatkiem najwyższej jakości piasków kwarcowych oraz nieregularne, łamane krawędzie. Wykazuje odporność na mróz, jednak te bardzo estetyczne i utrzymane w luksusowej stylistyce płyty są wrażliwe na szkodliwe działanie soli. Nie należy układać ich w miejscach, gdzie zimą sypana jest sól. Nadają się na powierzchnie, na których występuje ruch pieszy, jednak nie kołowy ani ciężki, dlatego nie mogą stanowić budulca podjazdów czy parkingów.

Płyty tarasowe Bradstone Old Town są przeznaczone nie tylko na tarasy. Wyłożyć nimi można też place, ścieżki, dziedzińce, chodniki na posesji czy wokół niej oraz na ścieżki i aleje w ogrodzie. Zarówno prywatne, jak i komercyjne czy publiczne przestrzenie zyskają niepowtarzalny urok dzięki położeniu płyt Bradstone Old Town. Co ciekawe, można także wykorzystać płyty do aranżacji we wnętrzach, w salonach, na wewnętrznym patio, w przedpokoju. Poprzez użycie płyt w środku oraz na zewnątrz można zyskać spójną aranżację przestrzeni.

Płyty tarasowe Bradstone Old Town sprzedawane są w pakietach po 6,07 m2. Mają nieregularną grubość – między 3,8 a 4,4 cm oraz różne formaty. W pakiecie otrzymuje się 3 sztuki wymiaru 60×60 cm oraz 3 sztuki trochę mniejszego formatu 60×45 cm, 6 sztuk prostokątnych o wielkości 30×30 cm, 9 sztuk wymiaru 60×30 cm, 2 sztuki prostokątnych gabarytów 45×45 cm oraz aż 12 sztuk uniwersalnej wielkości 45×30 cm. Format płyt jest wyprodukowany w zgodzie z nowoczesnymi trendami oraz ułatwi układanie nawet sporych przestrzeni. Różnorodność formatów pozwala na stworzenie ciekawych aranżacji i wzorów. Dostępne kolory to ciepły, piaskowy pustynny melanż oraz jasny, bardziej zimny wapienny.

Płyty Bradstone Old Town szczególnie dobrze komponują się ze stopniami i obrzeżami z tej samej rodziny produktowej. Wykorzystując wszystkie te elementy małej architektury ogrodowej można stworzyć ciekawy projekt w stylu śródziemnomorskim czy romantycznym, utrzymany w całości w tym samym charakterze i wybranej barwie.

});