Płyta tarasowa Alberino

Alberino to zestaw płyt tarasowych o bardzo oryginalnej fakturze imitującej wiernie powierzchnię egzotycznego drewna bangkirai. Płyty tarasowe występują w dwóch formatach i mają wiele praktycznych właściwości, co czyni je wytrzymałymi produktami o szerokim spektrum zastosowania. Wyróżniają się fakturą i kolorem oddającym doskonale barwy naturalnego drewna i dzięki temu świetnie sprawdzą się w aranżacjach ogrodowych o charakterze egzotycznym, rustykalnym, vintage czy bliskim naturze, a także romantycznym czy nawet nowoczesnym z racji dużego formatu. W okolicy bujnej roślinności ogrodowej faktura imitująca egzotyczne drewno ukażą całą swoją urodę.

Płyty Alberino oferowane są w jedynej barwie – egzo imitującej odcień desek z egzotycznego drewna bangkirai.

Dostępny w kolorach: Acero, Bruni, Teneri, Silexo

Kategoria:
Płyty tarasowe Alberino to innowacyjne produkty wykonane w technologii wetcast. Są produktami bezfazowymi, odpornymi na działanie mrozu, co czyni je trwałymi na lata. Jednak nieregularna faktura płyt jest wrażliwa szkodliwe działanie soli, zatem trzeba mieć to uwadze przy wyborze miejsca położenia płyt.Płyty tarasowe Alberino mają zastosowanie przede wszystkim na tarasach, balkonach, dziedzicach, ścieżkach czy alejkach wokół domu i w ogrodzie. Można je układać wszędzie tam, gdzie przewidywany jest jedynie ruch pieszy, bo nie wykazują nośności na ruch pojazdów. Nie tylko jednak zewnętrzne otoczenie domu zyska niepowtarzalny urok dzięki wykorzystaniu płyt Alberino – te materiały nadają się także do wnętrz jako budulec na wewnętrznym patio, w zimowy ogrodzie. Dzięki temu dwojakiemu zastosowaniu z pomocą płyt Alberino można stworzyć harmonijne projekty obejmujące wnętrze i otoczenie domów. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby wykorzystać płyty w budynkach komercyjnych czy gustownych lokalach usługowych lub biurowcach.Płyty Alberino występują w dwóch modnych, nowoczesnych, dużych formatach: 90×25 cm lub 60×15 cm, oba z grubością 4,5 cm. Duży format ułatwia znacząco układanie płyt na sporych nawierzchniach, a także nadaje nowoczesnego sznytu aranżacjom, bo właśnie sporych rozmiarów płyty idealnie współgrają z projektami podążającymi za trendami ostatnich lat. Wielki format płyt pasuje m.in. do szkła czy metalu.

Płyty Alberino oferowane są w jedynej barwie – egzo imitującej odcień desek z egzotycznego drewna bangkirai. Nieregularna faktura uzupełniona jest niejednorodną barwą z widocznymi słojami, co potęguje wrażenie imitacji prawdziwych desek.

Komplementarnymi produktami do płyt tarasowych Alberino są stopnie z tej samej serii. Z użyciem obu tych kamieni można stworzyć nader ciekawe aranżacje ogrodowe na posesjach o rustykalnym, klasycznym, staromodnym, tradycyjnym czy egzotycznym lub bliskim naturze charakterze. Drewno znajduje też swoje miejsce we współczesnych aranżacjach architektury ogrodowej i tym samym także imitujące jego fakturę płyty, przy odpowiedniej oprawie, sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach. Pyty tarasowe Alberino dodadzą każdej przestrzeni przytulności, ciepła kojarzącego się z naturalnym drewnem oraz odrobiny egzotyki w minimalistycznym, eleganckim wydaniu. Prosty, ale spektakularny w wyglądzie produkt o bardzo elastycznym zastosowaniu.

});