Płyta tarasowa z betonu Bradstone Blue Lias

Bradstone Blue Lias to dystyngowane płyty tarasowe, których wygląd czerpie inspiracje ze stylu dawnych klasztorów południowej Anglii. Cechują się strukturalną powierzchnią o nierównomiernym zabarwieniu, co nadaje im niepowtarzalnej urody i gwarantuje skupienie uwagi. Dodają majestatu i ponadczasowej elegancji każdej posesji, bowiem dzięki uniwersalnej barwie potrafią wpasować się w aranżacje bardziej nowoczesne, jak i stylizowane na staromodne.

Dostępny kolor: Marengo

Kategoria:

Płyty są bezfazowe, występują w dużym formacie, co ułatwia ich montaż nawet na wielkich nawierzchniach. Wykazują właściwości gwarantujące odporność na mróz, niemniej są wrażliwe na szkodliwe działanie soli, dlatego nie jest wskazane, by znajdowały się w miejscach, gdzie zimą sypana jest sól. Nie należy ich także stosować w lokalizacjach, gdzie poruszają się pojazdy. To eleganckie, wytworne płyty, które trzeba potraktować z należną im atencją. Ułożenie płyt w aranżacjach zgodnych z ich zastosowaniem gwarantuje, że pozostanę one nienaruszone i przez długie lata cieszyć będą oko.

Płyty tarasowe Bradstone Blue Lias najlepiej sprawdzą się jako budulec tarasów przy wysmakowanych domach lub nowoczesnych biurowcach z klasą. Można także zaaranżować z nimi nawierzchnie placów, dziedzińców czy ścieżek wokół domu oraz alejek w ogrodzie. Co więcej, płyty mogą być stosowane także we wnętrzach, np. w ogrodach zimowych czy na patio w środku nieruchomości. Eleganckie, duże formaty pozwalają wykorzystać płyty jako element dekoracyjny.

Płyty tarasowe sprzedawane są w pakiecie po 6,6 metrów kwadratowych, w którym dostępne są różne formaty: 9 sztuk płyty 60 x 40 cm, po 4 sztuki płyt 80 x 40 cm i kwadratu o boku 40 cm oraz po 3 sztuki płyt 80 x 60 cm i kwadratu o boku 60 cm. Grubości płyt wahają się do 3,5 do 3,7 cm. Ponadto oferowane są płyty ryflowane, z wgłębieniami, w jednym formacie 80 x 20 x 3,5 cm. Takie płytki mogą stanowić wykończenie nawierzchni lub być wykorzystane jako element dekoracyjny w aranżacjach.

Marengo to jedyny kolor płyt tarasowych Bradstone Blue Lias w ofercie, ale ta uniwersalna, ponadczasowa, klasyczna i głęboka barwa o nierównomiernej fakturze w zupełności wystarczy, by stworzyć nieszablonowe aranżacje nawierzchni wokół posesji.

Płyty tarasowe można łączyć z obrzeżem Bradstone Blue Lias lub stopniami z tej serii, by uzyskać kompleksowy projekt pełnej niewymuszonej wytworności, o wyjątkowej prezencji, inspirowany nietuzinkowym stylem dawnych klasztorów. Ciemnoszare płyty o eleganckich wielkim formacie sprawdzą się zarówno w nowoczesnych aranżacjach, na posesjach hołdujących najnowszym trendom architektonicznym, jak i w nieruchomościach stylizowanych na staromodne, o stylu rustykalnym czy starszych obiektach po renowacji.

});