Płyta Tarasowa Panama

Porcelanowe płyty Panama łączą nowoczesność z tradycją – duży format, stonowane i uniwersalne barwy, delikatnie strukturalna powierzchnia, gładkie krawędzie sprawiają, że ten produkt wpasuje się doskonale zarówno do bardzo współczesnych aranżacji, jak i tych starodawnych, w stylu vintage, rustykalnym, romantycznym, klasycznym. Ich charakter zależy od innych elementów architektury ogrodowej, bo stworzą harmonijną całość zarówno z drewnem, metalem, szkłem, naturalnym betonem, cegłą czy kostką imitującą cegłę.

Dostępne kolory: Nacar, Beige

Kategoria:

Płyty Panama są ceramiczne, wykonane w technologii Air Pave. Mają mikrofazę oraz spełniają wymagania europejskich norm CE. Wykazują odporność na mróz, przetarcia, środki chemiczne, co czyni je wyjątkowo wytrzymałymi produktami. Ponadto kolor jest trwały pomimo upływu lat, a pielęgnacja prosta i szybka, dzięki czemu stosunkowo niewielkim nakładem czasu i środków można przyczynić się do zachowania płyt w idealnym stanie przez długi czas. Płyty Panama mają także właściwości antypoślizgowe, dlatego można je układać w okolicach źródła wody, jak basen, staw, fontanna ogrodowa.

Płyty porcelanowe Panama wykazują nośność na ruch pieszy, dlatego można je układać tylko na tarasach czy nawierzchniach w innych zewnętrznych strefach wypoczynku w ogrodzie czy wokół posesji, tam gdzie poruszają się jedynie ludzie. Połączenie płyt ceramicznych z produktami betonowymi jest szczególnie polecane do stworzenia kompletnej aranżacji przestrzeni wokół domu, płynnie łączącej strefę tarasu przeznaczona na relaks z chodnikami, ścieżkami, alejkami w ogrodzie czy podjazdami pod domem.

Płyty Panama występują w jednym formacie 90 x 45 x 2 cm. To płyty wielkoformatowe, bardzo wygodne do układania oraz nowoczesne. Ostatnie trendy w architekturze ogrodowej wskazują na to, że właśnie duże formaty i proste kształty są obecnie synonimem elegancji i dobrego smaku. Ten prostokątny format sprawdzi się jednak także w innego rodzaju aranżacjach, jeśli tylko umiejętnie połączyć je z elementami bardziej tradycyjnymi jak drewno czy stal. Jest to możliwe dzięki uniwersalnym barwom oraz prostemu formatowi, gładkiej nawierzchni i krawędziom, co czyni te płyty subtelnymi i pełnymi delikatnego wdzięku.

Oferowane kolory to jasny, zimny, kremowy nacar oraz ciepły, trochę ciemniejszy beżowy beige. Stonowane barwy, które wpasują się do wielu aranżacji, nie przytłaczając innych elementów oraz całości przestrzeni. Nacar rozświetli i nada wrażenia większej przestrzeni wypoczynkowej, zaś beige uczyni ją bardziej przytulną i kameralną.

Płyty Panama to doskonały wybór dla klientów szukających niezawodnego produktu o dużej uniwersalności do projektów o różnym stylu, kolorystyce, charakterze. Przekona nawet niezdecydowanych co do tego, w jakim kierunku ma podążać ich projekt przestrzeni na tarasie – można wybrać płyty Panama, a potem spokojnie dopasować do nich aranżację, bez obaw, że nie będą pasować.

});