Płyta tarasowa Corona Brillant

Płyty tarasowe Corona Brillant, wykonane w nowoczesnej płukanej technologii, to wysokogatunkowy kamień z domieszką szlachetnych kruszyw, który nada aranżacjom klasycznego, stylowego, eleganckiego wyglądu. Funkcjonalny kwadratowy format płyt i ich wytrzymałość oraz właściwości antypoślizgowe czynią z nich także bardzo praktyczne rozwiązanie do projektów nawierzchni wokół posesji. Dzięki kilku dostępnym barwom można tworzyć także różnokolorowe wzory nawierzchni, dodając nutki oryginalności do aranżacji przestrzeni.

Dostępne kolory: Rezo, Tero, Acro, Ambro

Kategoria:

Płyty tarasowe Corona Brillant są bardzo wytrzymałe na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych i mają hydrofobizację, co pozwoli aranżacjom przetrwać lata w dobrym stanie. Wykazują także doskonałe właściwości antypoślizgowe, dzięki czemu położenie ich jako budulec ścieżki albo tarasu uczyni tę nawierzchnię wygodną i bezpieczną w użytkowaniu. Płytki mają mikrofazę. Duży format i praktyczny kształt ułatwiają i przyspieszają układanie.

Podstawowym zastosowaniem płytek jest oczywiście aranżacja przestrzeni tarasu na posesji prywatnej czy przy biurze, ale to nie jedyne miejsce, gdzie te płytki się sprawdzą. Można układać z nich ścieżki i alejki w ogrodzie – o różnej szerokości, jednobarwne, kolorowe, ze wzorami. Dzięki właściwościom antypoślizgowym płytki nadają się do zabudowania przestrzeni wokół basenu. Wykorzystując różne kolory oraz ich praktyczny kwadratowy format można zaprojektować wzory i stworzyć z płytek dekoracje na posesji. Płytki wykazują nośność tylko dla ruchu pieszych, zatem nie można ich układać na podjazdach czy parkingach.

Płyta tarasowa Corona Brillant dostępna jest w jednym formacie: kwadrat o boku 40 cm. Grubość wynosi 3,8 cm. Taki format jest postrzegany jako średni – nie są to ani małe, trudne w układaniu płyty, ani elementy wielkoformatowe, ograniczające przy tworzeniu kameralnej przestrzeni. Kwadrat 40×40 cm wpasuje się w niemal każdą aranżację.

Oferowanych jest kilka wersji kolorystycznych płyt: jasnoszare rezo, o zimnym odcieniu, z dodatkiem ciemniejszych kruszyw, ciemne i grafitowe tero z jaśniejszymi kruszywami, ciepłe i słoneczne, utrzymane w żółtym odcieniu acro oraz oryginalny, ciepły, brązowy ambro inspirowany mieniącymi się wieloma barwami bursztynami. Zimniejsze barwy polecane są do nowoczesnych lub klasycznych aranżacji, zaś te cieplejsze mogą też sprawdzić się w projektach w stylu rustykalnym czy staroświeckim.

Połączenie niewymuszonej elegancji oraz praktycznych właściwości, razem z kilkoma uniwersalnymi i ciekawymi barwami oraz wygodnym kwadratowym formatem czynią płyty tarasowe Corona Brillant doskonałą propozycją do niemal każdej aranżacji przestrzeni przy posesji, w ogrodzie, koło nieruchomości komercyjnych czy biurowych.

});