Otoczak Snow Angel

Otoczak Snow Angel – śnieżno biały otoczak doskonale uzupełniający aranżacje ogrodowe.

Produkt dostępny jest w naszej ofercie we frakcji 40 – 80 mm.

Otoczak pakowany jest w ‘Big-Bagach’ 1,2 tony.

Kategoria:

Otoczaki to efektowne i piękne kamienie ozdobne bardzo chętnie wykorzystywane w aranżacjach ogrodów, dekoracji skwerów i rabat kwiatowych, zarówno przy prywatnych posesjach, jak i budynkach użyteczności publicznej. Można je także wykorzystać do dekoracji w domu, ponieważ pięknie prezentują się w szkle i mogą być ozdobą łazienki lub salonu.

Otoczaki to kamienie naturalne, które uformowały swoje kształty poprzez działanie wody w strumieniach i rzekach, dzięki czemu mają piękny, okrągły kształt, bez żadnych ostrych krawędzi. Ponadto są gładkie, bardzo miłe w dotyku i efektownie się prezentują. Z tego względu są bardzo popularne i stanowią atrakcyjny element dekoracyjny, ogrodów, parków i miejskich skwerów.

Można poddawać je obróbce mechanicznej. Taki sposób jest zdecydowanie szybszy niż szukanie ich na dnach rzek i jezior.

Kamienie te są bardzo dekoracyjne, posiadają różne faktury, kształty, rozmiary i niesamowite ubarwienie. Dzięki tak atrakcyjnym walorom wizualnym mają bardzo szerokie zastosowanie. Do ozdoby brzegów rabat i ogrodowych ścieżek można użyć drobniejszych otoczaków, te większe zaś doskonale się sprawdzą jako ogrodowe skalniaki czy efektowne elementy oczek wodnych.

});