Grys Devon 8-16mm

Grys Devon to neutralne uzupełnienie ogrodowej ścieżki czy rabatki. Produkt dostępny jest w naszej ofercie we frakcji 8-16 mm. Grys Devon pakowany jest w 25 kg workach i 'Big-Bagach’.

Kategoria:

Grysy to bardzo popularne elementy architektury ogrodowej, które służą do dekoracji rabat, skwerów i klombów. Występują w bardzo wielu frakcjach oraz w bogatej palecie kolorystycznej, dzięki temu stwarzają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Tego rodzaju kruszywa naturalne są bardzo trwałe, odporne na przebarwienia i niekorzystne warunki pogodowe. To powody, dla których warto zaaranżować przestrzeń z ich wykorzystaniem. Prezentują się bardzo efektownie, eksponując zieleń roślin, a także innych elementów ogrodowej architektury.
Nasza firma SKB Strefa Kamienia posiada w swoim asortymencie bardzo popularny wariant kruszywa naturalnego, a jest nim grys Devon. Dostępny jest we frakcji 8-16 mm. Posiada on bardzo uniwersalny, szary kolor, dzięki czemu idealnie wkomponuje się do stylistyki każdego ogrodu. Można go łączyć z innymi kamieniami w jaśniejszych odcieniach i dzięki temu uzyskać bardzo interesujący kontrast. Możliwości aranżacyjnych z zastosowaniem tego produktu jest bardzo wiele.
Grys Devon to znakomity budulec na ogrodowe ścieżki, podjazdy, rabaty kwiatowe, skalniaki czy oczka wodne. To bardzo atrakcyjny produkt, który wyróżni każdy element architektury ogrodowej i nada przestrzeni nowoczesnego charakteru. Proponowane rozwiązanie doskonale się sprawdzi nie tylko przy aranżacji ogrodów. Można obsypać nim przestrzeń dookoła budynków mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej. To uniwersalny budulec, który znakomicie nadaje się do każdej aranżacji i to nie tylko ogrodowej czy parkowej.

});