Płytka gresowa 20mm EV Grey Slate 90x45x2 cm

150,00  /m2

Płytka tarasowa wykonana z wytrzymałego gresu z imitacją kamienia naturalnego w tonacji szarości – łupek dekoracyjny. Produkt dostępny wyłącznie u nas. Gres o grubości 2cm jest odporny na drobne uszkodzenia mechaniczne, jest mrozoodporny. Do zastosowania również w ogrodzie jako np. ścieżka na trawie lub piasku. Można go również ułożyć na podporach jako taras wentylowany.

Taras to miejsce wyjątkowe, które służy do relaksu i wypoczynku całej rodziny. Z tego względu powinno być funkcjonalnie i estetycznie zaprojektowane oraz dostosowane do panującej aranżacji. Przy budowie tarasu należy uwzględnić rodzaj budulca, który powinien być jak najwyższej jakości. Posadzka musi być wykonana z materiałów odpornych na mróz, opady deszczu i śniegu i inne niekorzystne czynniki. Do jednym z najtwardszych i najbardziej wytrzymałych należy gres. Użycie tego budulca to strzał w dziesiątkę.

W asortymencie SKB Strefa Kamienia znajduje się produkt bardzo wysokiej jakości, a jest nim płytka gresowa 20mm EV Grey Slate 90x45x2 cm. Charakteryzuje się wysokimi walorami zarówno estetycznymi, jak i praktycznymi. Wykonana została z wytrzymałego gresu o grubości 2 cm, dzięki czemu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i na mróz. Ponadto cechuje się dużą gęstością, dzięki czemu nie chłonie wody, jest bardzo wytrzymała i łatwa do utrzymania w czystości.

Płytka gresowa 20mm EV Grey Slate 90x45x2 cm to efektowny produkt o oryginalnej fakturze i uniwersalnej kolorystyce. Posiada bardzo atrakcyjny wygląd, który imituje łupek dekoracyjny. To kamień naturalny w wielu odcieniach szarości, dzięki czemu świetnie się sprawdzi niemal w każdej aranżacji. Na tarasie i balkonie podkreśli nowoczesny i modny styl, w ogrodzie efektownie wyeksponuje zieleń roślin i znakomicie się wkomponuje w inne elementy architektury, zarówno przydomowej, jak i miejskiej. Proponowane rozwiązanie posiada wiele cenionych w branży budowlanej właściwości, takich jak funkcjonalność i wielorakość zastosowań.

Dużą zaletą prezentowanego produktu są jego wysokie walory dekoracyjne. Materiał ten bardzo atrakcyjnie będzie prezentował się na tarasie, a także jako ścieżka ogrodowa, położona na trawie lub piasku. Można go także użyć na podporach jako taras wentylowany.

Oferowany produkt wykonany jest z wysokiej jakości surowca, co sprawia, że jest bardzo trwały i wytrzymały. Można go z powodzeniem użytkować cały rok, a cały czas pozostanie w nienagannej kondycji. Efektowny, ponadczasowy wzór w wielu tonacjach szarości to idealne rozwiązanie do wszystkich nowoczesnych aranżacji tarasowych i ogrodowych.

});