Płytka gresowa 20mm Quartz Stone Beige 120x60x2 cm

210,00  /m2

Beżowa, solidna płytka tarasowa o grubości 20mm, odporna na wszelkie warunki pogodowe. Marka Porcelaingres.

Gres to materiał bardzo popularny na płytki podłogowe i nie tylko. Ceniony w branży budowlanej i architektonicznej zyskał miano budulca doskonałego. Jego właściwości wynikają ze specjalnego procesu produkcji, który polega na prasowaniu pod wysokim ciśnieniem, a następnie wypalaniu w wysokiej temperaturze. Dzięki temu materiał jest bardzo wytrzymały i odporny na wszelkie uszkodzenia. Zalety gresu zjednały mu bardzo wielu zwolenników, ponieważ jest nie tylko funkcjonalny i dekoracyjny, ale także stosunkowo tani.

W ofercie SKB Strefa Kamienia znajduje się wiele najwyższej jakości produktów z kamienia naturalnego, gresu, betonu i granitu. Pośród szerokiej oferty produktowej dostępna jest piękna i funkcjonalna płytka gresowa 20mm Quartz Stone Beige 120x60x2 cm. Oferowany produkt pochodzi od cenionej, niemieckiej marki Porcelaingres, która znana jest z wysokiej jakości, solidnych i wytrzymałych produktów.

Oferowany produkt charakteryzuje się piękną, beżową barwą, która świetnie się sprawdzi zarówno w aranżacjach klasycznych, jak i bardziej nowoczesnych i to w najróżniejszych zastosowaniach. Można go wykorzystać jako posadzkę na taras i balkon, przeznaczyć na budowę efektownej ścieżki ogrodowej czy użyć jako elementu konstrukcyjnego schodów. Takie rozwiązanie może mieć bardzo wile zastosowań, ponieważ to budulec o charakterze uniwersalnym.

Płytka gresowa 20mm Quartz Stone Beige 120x60x2 cm to produkt o bardzo wielu walorach użytkowych i dekoracyjnych. Cechuje się odpornością na niekorzystne warunki atmosferyczne i na substancje chemiczne, cechuje się niską nasiąkliwością i jest bardzo twardy, dzięki czemu nie ulega zarysowaniom ani uszkodzeniom. Takie właściwości sprawiają, że materiał ten może być użytkowany w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Ponadto jest łatwy do utrzymania w czystości i wygodny w eksploatacji.

Proponowane rozwiązanie to najlepszy pomysł na aranżację tarasu, balkonu czy komponowaniu architektury ogrodowej. Produkt jest bardzo wytrzymały i trwały, dzięki czemu posłuży na długie lata. Piękny, beżowy odcień daje niesamowity efekt wizualny, co sprawia, że może stanowić piękną ozdobę wszelkich przestrzeni użytkowych, w których się znajdzie.

});