Szara Palisada Granitowa

Standardowa, mrozoodporna szara palisada w wykończeniu prostym lub łupanym, nieregularnym. Dostępne różne rozmiary: 50, 100, 120 lub 150 cm.

Kategoria:

Szara palisada granitowa to uniwersalne rozwiązanie, którego faktura oraz kolor prezentuje się niezwykle stylowo i ponadczasowo. Idealnie komponuje się ona z naturalnymi kamieniami ozdobnymi, klasyczną kostką brukową, roślinami czy innymi elementami przestrzeni zielonych. Z tego względu, palisada granitowa wykorzystywana jest na szeroką skalę jako naturalny element dekoracyjnych w prywatnych ogrodach lub parkach - znajduje ona swoje zastosowanie w wielu miejscach i aranżacjach. Wysokie własności mechanicznie, parametry użytkowe oraz piękny wygląd sprawiają, że palisada z granitu stanowi ciekawą alternatywę dla innych rozwiązań, takich jak betonowa palisada ogrodowa.

Oferowana szara palisada granitowa jest dostępna w wielu wariantach wymiarowych - możliwy jest zakup produktu o rozmiarach, takich jak 50, 100, 120 lub 150 cm. Ponadto oferowane rozwiązanie dostępne jest w różnych opcjach wykończenia. Palisada może posiadać wykończenie proste lub łupane, nieregularne. Pozwala to na zamówienie produktu idealnie dostosowane do konkretnego projektu oraz oczekiwań klientów.

Palisady granitowe to produkt wytwarzany z naturalnego surowca, który charakteryzuje się trwałością oraz odpornością na oddziaływanie czynników zewnętrznych. Proponowany produkt jest wytrzymały oraz odporny na uszkodzenia mechaniczne i trudne warunki atmosferyczne – jest mrozoodporny i nie pochłania wilgoci. Dodatkowo nie wymaga przeprowadzania żadnych zabiegów konserwacyjnych przed długie lata oraz jest łatwa w utrzymaniu. Szara palisada granitowa prezentuje się przy tym niezwykle efektownie oraz pozwala na tworzenie ciekawych aranżacji w przestrzeniach zielonych.

Proponowane palisady granitowe doskonale sprawdzają się jako dekoracyjny element ogrodu, który pozwala na tworzenie ciekawych kompozycji. Ponadto stanowią one idealne rozwiązanie do rozdzielania od siebie dwóch powierzchni różniących się strukturą, poziomem oraz przeznaczeniem. Z tego względu, palisady z granitu z powodzeniem mogą być wykorzystywane do wykonywania różnego rodzaju elementów dekoracyjnych i użytkowych zarówno w prywatnych ogrodach, jak i w przestrzeni miejskiej. Szare palisady granitowe znajdują swoje zastosowanie podczas tworzenia ogrodzeń, rozgraniczeń trawników, ścieżek, schodów, tarasów czy zjazdów. Mogą być stosowane także wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba odgrodzenia danej przestrzeni od miejsc wybrukowanych. W każdym z tych przypadków proponowana palisada z granitu spełni swoją funkcję oraz będzie prezentowała się niezwykle efektownie i spójnie.

});