Krawężnik / Opornik granitowy prostokątny Strzegom

Szary, oryginalny krawężnik i opornik marki Strzegom, sprawdzony i polecany polski produkt. Krawężnik kamienny obrabiany jest w fakturze ciętej, płomieniowanej, groszkowanej lub piaskowanej.

Krawężnik granitowy o długości 1m. Dostępne opcje:
Krawężnik granitowy szary: 15x25cm, 15x30cm, 20x25cm, 20x30cm, 20x35cm.
Krawężnik granitowy szary łukowy: 15x25cm, 15x30cm, 20x25cm, 20x30cm, 20x35cm.
Krawężnik granitowy szary przejściowy: 15x25cm, 15x30cm, 20x25cm, 20x30cm, 20x35cm.
Krawężnik granitowy szary najazdowy: 20x25cm
Krawężnik granitowy szary przystankowy autobusowy: 33,4×43,5cm
Krawężnik granitowy szary przystankowy tramwajowy: 33,4×43,5cm

Kategoria:

Opornik granitowy prostokątny Strzegom to element wykończeniowy, który doskonale sprawdzi się przy nawierzchniach zbudowanych przy wykorzystaniu kostki granitowej. Jego głównym zadaniem jest zabezpieczenie przed rozsuwaniem się poszczególnych komponentów dróg, chodników, parkingów czy ścieżek dla pieszych lub rowerzystów, na skutek siły wytwarzanej przez wszelkiego rodzaju pojazdy. Świetnie sprawdzi się również w warunkach przydomowych. Można go wykorzystać podczas budowy tarasu lub w ogrodzie do oddzielenia poszczególnych stref. Dzięki temu rozwiązaniu przestrzeń jest lepiej zagospodarowana. Łatwiej utrzymać ład i porządek. Dodatkowo zyskujemy na estetyce i funkcjonalności.

Krawężnik granitowy prostokątny Strzegom obrabiany jest w czterech różnych fakturach: ciętej, płomieniowanej, groszkowanej lub piaskowanej. W zależności od potrzeb elementy występują w różnych wielkościach. Dużą zaletą jest ich odporność na uderzenia oraz zmienne warunki atmosferyczne. Zarówno mróz jak i upały nie są w stanie zaburzyć ich struktury. Sypana zimą sól nie spowoduje żadnych uszkodzeń. Granit jest materiałem niezwykle trwałym i wytrzymałym, dlatego wykonany z niego towar jest niewrażliwy na wszelkiego rodzaju uderzenia, naciski czy uszkodzenia mechaniczne. Posiada także właściwości izolacyjne przed wilgocią. Poza tym jest całkowicie niepalny i kwasoodporny.

Poza praktyczną i funkcjonalną stroną opornik granitowy prostokątny Strzegom pełni również funkcję ozdobną. Doskonale prezentuje się z innymi elementami przestrzeni, dodając charakteru, ale też spójności całej aranżacji danej przestrzeni. Niezależnie od tego, czy jest to droga czy nasz prywatny ogród elementy wykończeniowe są również bardzo istotne i nadają estetycznego wyglądu. Dzięki temu teren wygląda schludnie i jest po prostu zadbany. Kolorystyka produktu absolutnie wpasowuje się w nowoczesny design. Neutralność barw sprawia, że element dopasuje się do każdego rozwiązania. Wybierając produkty z granitu, stawiamy na ponadczasowy, naturalny ale i elegancki charakter.

Podczas remontu czy budowy nowej drogi, czy chodnika warto zainwestować właśnie w to rozwiązanie. Zakup oporników granitowych to inwestycja, która z pewnością się opłaca. Trwałość i niezniszczalność granitu gwarantuje bezpieczne użytkowanie nawet przez kilkadziesiąt lat, jednocześnie zapewniając niezmienioną jego formę, zarówno pod względem wytrzymałości jak i niezmienności barwy produktu. Warto postawić na jakość, która przełoży się na wieloletnią funkcjonalność i niezawodność.

});