Kostka granitowa szaro-ruda Strzegom – cięta lub łupana

Wyjątkowa kostka granitowa surowo-łupana w mieszanej kolorystyce szaro-rudej, wyprodukowana w Polsce. Dostępne warianty, długość ściany mieści się odpowiednio w przedziale: 4-6 cm, 7-9 cm, 8-11 cm i 15-17 cm.
Druga opcja to kostka granitowa cięta. Dostępna jest w rozmiarach: 10x10x10cm, 10x10x5cm, 10x10x8cm.

Kategoria:

Komponowanie ogrodu, tarasu, elementów architektury ogrodowej czy przestrzeni publicznych nie należy do łatwych zadań. Najważniejsze to mieć wysokiej jakości odpowiednio dobrane surowce i materiały. Do takich z pewnością zalicza się kamień naturalny, jakim jest granit. To budulec uniwersalny, który cieszy się dużą popularnością i ma wszechstronne zastosowanie. Ponadto jest bardzo ceniony za swoje doskonałe właściwości, zarówno w drogownictwie, budownictwie, jak i przy komponowaniu architektury ogrodowej.

W asortymencie naszego sklepu SKB Strefa Kamienia znajduje się wysokiej jakości kostka granitowa szaro-ruda Strzegom. Oferowany produkt charakteryzuje się wyjątkowo ciekawym kolorytem. Szaro-ruda barwa kamienia z niejednolitymi, ciemnymi cętkami jest niezwykle efektowna pod względem wizualnym. Tego rodzaju kamień świetnie się sprawdzi w najróżniejszych zastosowaniach i podkreśli piękno każdej aranżacji. W ofercie mamy granit w opcji surowo-łupanej i ciętej.

Kostka granitowa szaro-ruda Strzegom cięta to propozycja na stworzenie oryginalnych i nietuzinkowych aranżacji. Dostępna jest w rozmiarach: 10x10x10cm, 10x10x5cm, 10x10x8cm, co sprawia, że idealnie się nadaje do tworzenia symetrycznych i eleganckich kompozycji. Przy jej wykorzystaniu można tworzyć powierzchnie przed różnego rodzaju budynkami, parkingi, place, chodniki, drogi, alejki i ścieżki. Dzięki jej wykorzystaniu place, skwery miejskie czy przestrzenie w domach prywatnych i budynkach użyteczności publicznej będą podkreślać piękno każdej aranżacji.

Kostka granitowa szaro-ruda Strzegom łupana jest dostępna w następujących wariantach: 4-6 cm, 7-9 cm, 8-11 cm i 15-17 cm. Jej nierówna powierzchnia i nieregularne kształty na bokach pozwalają na projektowanie oryginalnych kompozycji, takich jak parkingi, podjazdy, skwery miejskie, elementy architektury ogrodowej. Produkt w wersji łupanej to idealna propozycja na wiele zastosowań, które są trwałe i odporne na niekorzystne czynniki zewnętrzne.

Prezentowany produkt cechuje się niską nasiąkliwością, odpornością na mróz, działanie kwasów i promieniowanie UV oraz na intensywne użytkowanie. Ponadto jest bardzo praktyczny i funkcjonalny oraz łatwy do utrzymania w czystości.

});