Kostka granitowa szara Strzegom – cięta lub łupana

Doskonała szara kostka granitowa surowo-łupana, wyprodukowana w Polsce. Dostępne warianty, długość ściany mieści się odpowiednio w przedziale: 4-6 cm, 7-9 cm, 8-11 cm i 15-17 cm.
Druga opcja to kostka granitowa cięta. Dostępna jest w rozmiarach: 10x10x10cm, 10x10x5cm, 10x10x8cm.

Kategoria:

Granit to kamień naturalny, który jest nie tylko piękny, ale także bardzo funkcjonalny. Posiada wiele cennych właściwości użytkowych, takich jak odporność na niekorzystne czynniki atmosferyczne, takie jak mróz, wilgoć i promieniowanie UV. Jest odporny na kwasy i na korozję oraz uszkodzenia mechaniczne. To materiał, który jest wygodny w użytkowaniu i łatwy do utrzymania w czystości. Ponadto cechuje się wysokim poziomem estetyki. Dzięki tak licznym walorom jest budulcem bardzo chętnie wykorzystywanym w komponowaniu przestrzeni zarówno prywatnych, jak i miejskich.

Kostka granitowa szara Strzegom to jeden z wielu produktów naszego sklepu SKB Strefa Kamienia. Oferujemy granit w wersji surowo-łupanej oraz ciętej. Oba warianty prezentują się bardzo atrakcyjnie pod względem wizualnym. Prezentowany budulec posiada efektowny, szary kolor z drobnym, ciemniejszym uziarnieniem, co przydaje mu elegancji i szlachetnego wyglądu. Atrakcyjny design sprawia, że można go wykorzystać w najróżniejszych aranżacjach i wszędzie sprawdzi się znakomicie.

Kostka granitowa szara Strzegom cięta dostępna jest w rozpiętości rozmiarowej: 10x10x10cm, 10x10x5cm, 10x10x8cm. To produkt bardzo efektowny, który stwarza szerokie możliwości aranżacyjne. Można przy jej użyciu komponować atrakcyjne przestrzenie przed budynkami użyteczności publicznej lub prywatnymi posesjami. To także doskonały budulec na chodnik, drogę, alejkę czy ścieżkę w parku, czy w ogrodzie.

Kostka granitowa szara Strzegom łupana cechuje się nieregularnym kształtem, co pozwala tworzyć kompozycje o nietuzinkowym i bardzo interesującym charakterze. Dzięki niejednolitej i szorstkiej strukturze idealnie się nada do budowy różnego rodzaju elementów architektury, takich jak alejki, podjazdy, drogi, place i parkingi. Granit w wersji surowo-łupanej jest dostępny w różnych wariantach, gdzie długość ściany wynosi 4-6 cm, 7-9 cm, 8-11 cm i 15-17 cm.

Proponowane rozwiązanie jest nie tylko funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu, ale i bezpieczne, ponieważ granit posiada właściwości antypoślizgowe. Ponadto jest niezwykle estetyczny, co sprawia, że przyda atrakcyjności każdej aranżacji. Atrakcyjny design i wysokie walory użytkowe to ogromne zalety prezentowanego produktu.

});