Kostka granitowa czarna Strzegom – cięta lub łupana

Czarna, grafitowa kostka granitowa surowo-łupana. Dostępne warianty, długość ściany mieści się odpowiednio w przedziale: 4-6 cm, 7-9 cm, 8-11 cm i 15-17 cm.
Druga opcja to kostka granitowa cięta. Dostępna jest w rozmiarach: 10x10x10cm, 10x10x5cm, 10x10x8cm.

Kategoria:

Granit to znany i ceniony materiał, chętnie wykorzystywany w budownictwie i aranżacjach miejskich i ogrodowych. Jego wykorzystanie zapewnia nie tylko stylową, ale także bardzo funkcjonalną przestrzeń, która jest niepodatna na długotrwałe użytkowanie. Tego rodzaju kamień jest dostępny w różnych wersjach, co sprawia, że można go idealnie wykorzystać do tworzenia wszelkiego rodzaju zabudowy. Ze względu na uniwersalne i wszechstronne zastosowanie jest bardzo popularny i ceniony za swoje wysokie walory użytkowe i dekoracyjne.

Kostka granitowa czarna Strzegom to atrakcyjna propozycja naszego sklepu SKB Strefa Kamienia. Prezentowany produkt dostępny jest w dwóch wersjach: surowo-łupanej i ciętej. Bazalt surowo-łupany produkowany jest w przedziale rozmiarowym: 4-6 cm, 7-9 cm, 8-11 cm i 15-17 cm, zaś cięty dostępny jest w rozmiarach: 10x10x10cm, 10x10x5cm, 10x10x8cm. Kamienie granitowe mają oryginalny czarny, grafitowy kolor, który przyda każdej aranżacji eleganckiego i nowoczesnego charakteru.

Kostka granitowa czarna Strzegom łupana cechuje się atrakcyjnym wyglądem i nieregularnym kształtem, co sprawia, że jest to produkt oryginalny i o uniwersalnym charakterze. Dzięki jej wykorzystaniu można tworzyć unikalne wzory na różnego rodzaju nawierzchniach. Tego rodzaju produkt idealnie się sprawdzi w bardzo wielu zastosowaniach, zarówno na posesji prywatnej, jak i przed firmowym parkingiem czy inną aranżacją w przestrzeni miejskiej.

Kostka granitowa czarna Strzegom cięta to idealny materiał na podjazd przed domem czy garażem, alejki ogrodowe czy chodniki, tarasy i murki ogrodowe. Doskonale się sprawdzi zarówno przy aranżacji dużych powierzchni, takich jak place i skwery miejsce, jak i mniejszych nawierzchniach altanek ogrodowych czy do obudowy grilla. Dzięki ciętym, równym krawędziom można układać równe, symetryczne kompozycje i tworzyć piękne i oryginalne aranżacje.

Prezentowany produkt jest odporny na działanie ujemnych temperatur, promieniowania UV, wilgoci i działania kwasów. Ponadto jest bardzo wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne, na przebarwienia i blaknięcie. Granit to materiał odporny na intensywne użytkowanie, który jest łatwy do utrzymania w czystości. Dzięki doskonałym właściwościom użytkowym i dekoracyjnym doskonale się sprawdzi w każdej aranżacji.

});